Sex a vztahy

2. prosince 2016 22:26

Tereza Javorová

MANUÁL: 6 znamení, že tě holka bere JENOM jako kamaráda

"Můžeme být jen kamarádi?" To je asi ta nejhorší věta, kterou holka řekne klukovi, který na ni zamilovaně kouká. Jenže ještě horší situace je, když tuto smrtící větu ani nevyřkne, protože v kolonce "kamarád" už dávno jste! Podle čeho to poznáte?

1. Ozve se ti vždy, když jí vybuchnou plány - měla mít rande, ale týpek, o kterém básnila poslední dva týdny a lámala ti tím srdce, jí to odvolal. Komu asi zavolá teď? Tobě. Samozřejmě.

2. Často ji vidíš nenamalovanou - nesnaží se před tebou vypadat sexy, vlastně když je s tebou, tak se málokdy vůbec namaluje či se převleče z tepláků. A vypadá, že jí to je úplně jedno.

3. Pozve tě k sobě na film, ale koukáte se na Bridget Jonesovou a pak jdete spát. Bez sexu. - Potřebuješ ještě vlbec nějaký důvod?

4. Vykládá ti o svých ex - klukovi, se kterým chce mít nebo s ním být, by to nepovídala. Kamarádovi ano.

5. Víš přesně, kdy má menstruaci - nejenže jsi v kolonce "kamarád", ale dokonce ses už přesunul i do kolonky "kamarádka". Gratulujeme!

6. Snaží se ti dohodit kámošky - je to trochu trapné a ponižující, protože ta tvoje potvora moc dobře ví, že po ní tajně toužíš. A aby se necítila pod tlakem nebo měla špatné svědomí, dohazuje ti svoje kámošky.

Řešení? Vykašli se na ni! Nikdy se to nezmění, tak na ni přestaň čekat a posuň se dál!

----

A radši se podívej na tyto nejvíc sexy fotky na Instagramu. Spraví ti náladu:

Sdílejte článek
Štítky Instagram randění Bridget Jonesová

Přečtěte si také