Sex a vztahy

15. srpna 2016 16:32

Tereza Javorová

MANUÁL: Jak sbalit DVĚ holky najednou? Je to lehčí, než si myslíte! Stačí šest kroků...

Dvě jsou více než jedna a sbalit dvě holky naráz je dvakrát tak jednodušší! Nevěříte? Tak čtěte, jak na to.

Krok 1: V baru si vytipujte rozjeté a veselé kámošky, co vypadají, rozhodně nevypadají jako nepolíbené panny nebo aktivistky v batikovaných věcech za práva tuleňů.

Krok 2: Chvíli je pozorujte a počkejte, až se setkáte s oběma pohledem a oni si o vás začnou šeptat. Když se u toho budou potutelně usmívat, máte napůl vyhráno. Líbíte se jim.

Krok 3: Počkejte, až jedna půjde na záchod (pokud chodí spolu, ruce pryč, nejspíš ještě chodí na základku).využijte příležitosti a tu, co čeká na baru, oslovte a nejlépe oslňte. Jakmile se druhá vrátí, začne na kámošku žárlit a bude se snažit na vác udělat dojem. Ta první znejistí.

Krok 4: Teď je vaše šance. Není záměrem holky proti sobě poštvat, ale naopak jim dát pocit, že jsou krásné obě a nejlépe spolu. Mluvte k nim oběma a flirtuje s nimi současně. Buďte okouzlující a přesně ten typ, na kterého holky každý pátek marně čekají na baru.

Krok 5: Pokud se všichni tři budete skvěle bavit a nikdo nebude tzv. páté kolo u vozu, není důvod nejít k vám domů a nepokračovat ve večírku v soukromí. Zaplaťe za ně účet, zavolejte taxíka a chovejte se galatně, avšak suverénně.

Krok 6: jakmile se dostanete všichni k vám domů, resp. k vám na gauč s lahví vína, máte skoro vyhráno. Jsou tam obě, jsou připité a chtějí vás. Tak si to hlavně nepo...kažte na poslední chvíli.

Sdílejte článek
Štítky právo

Přečtěte si také