Sex a vztahy

11. května 2016 15:07

Tereza Javorová

MANUÁL: Užij si nevinně! Jak si užít spoustu sexu, a přitom zůstat panna?

Máme to těžké. Svůj Svatý grál, věneček nevinnosti a klíč od pásu cudnosti v jednom chceme odevzdat jen tomu pravému, jenže se mezi všemi těmi trdly ne a ne objevit. Chtíč s námi ale i tak cloumá a sexuální pnutí je téměř nesnesitelné. Jak si tedy užít a přitom zůstat panna?

Kdo říká, že si s těmi trdly, kteří ale pořád mužou být roztomilá trdla, nemůžeš užívat i jinak. Uspokojíš tu nenasytnou šelmu v sobě, ale tvoje Hvězdná brána zůstane stále neprostoupena. Jakým hrátkám se tedy můžeš s klidným svědomím oddávat?

Orálnímu sexu

Je to často daleko lepší zábava než tupé přirážení bez vrcholu. Při orálním sexu orgasmu dosáhneš snad téměř vždycky (záleží na jazykových dovednostech tvého kluka, ale pozor, nemyslíme tím jedničku z angličtiny). A sama se můžeš svoje sací a orální schopnosti vytrénovat k dokonalosti a ovládat tak jednu z nejcennějších technik světa. Nekecáme.

Španělskému sexu

Pokud jsi velmi vyspělá a tělocvikáři tě nějak podezřele často nechávají skákat přes švihadlo, svých velkých předností využij jinak. Ne ale nutně s tělocvikářem - to smrdí průšvihem. Nech kluka, aby ti dal penis mezi tvoje prsa a ty pak k sobě lehce přimáčkni. Nezapomeňte ale na lubrikační gel nebo jeho kyj pořádně naslinit! Aby se neodřel a ty jsi neměla mezi prsama vyoranou brázdu. Taky je dobré zavřít během jeho vyvrcholení oči, ať nemusíš mámě vysvětlovat, proč máš tak zalepené oči.

Análnímu sexu

Některé páry se ho bojí, i když už jsou dávno sexuálně aktivní, ale ty to můžeš vzít z opačného, toho - ehm - temnějšího konce. Na vniknutí do zadních dvířek není nic špatného. Jen je pořádně promasti lubrikantem, aby sis nepřipadala jako na koňské kolonoskopii. Dodržování hygieny je pak samozřejmostí.

Trojce

Domluv se s kámoškou a běžte do toho. Během trojky můžeš natrénovat jak orální, španělský, tak i anální sex a ten obyčejný přenechat právě kámošce, která už o svůj věneček dávno přišla.

Lesbickému sexu

Případně se můžete na kluka úplně vykašlat a s kámoškou se rozparádit jen spolu. Sex - a hlavně tu kámošku - poznáš zase úplně z jiné stránky. Společný zážitek vás ještě více sblíží a budete mít dost sexy tajemství, na které jednou budete rády vzpomínat. Až to pak jednou prozradíš nějakému klukovi, vzrušením zalapá po dechu. Jo, protože jestli to zatím nevíš, chlapa dvě holky spolu neskutečně vzrušují.

Divadlu s malým kašpárkem

Pokud si pořád nejsi jistá, jestli do sebe nechat vklouznout jeho totem, ale hračičky s prsty a jazykem ti už nestačí, tak do toho jdi. Ale svoje panenství si pojistí tím, že si vybereš kluka jen s malým kašpárkem. Panenskou blánu ti nejspíš neprotrhne, ale bude tě škádlit jen tak na břehu, kde jsou holky stejně nejcitlivější. A pokud se ti to s ním nebude líbit, lístek na tohle představení už si příště nekoupíš a odemknout svoji zlatou bránu necháš někoho jiného.

Sdílejte článek
Štítky ňadra orální sex sex Hvězdná brána anální sex lubrikační gel Svatý grál

Přečtěte si také