Sex a vztahy

12. listopadu 2016 23:35

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 10 profesí, ve kterých jsou muži nejvíce nevěrní! Záletník pracuje na těchto místech…

Užíráte se žárlivostí vždy, když váš drahý přijde pozdě z práce? Pokud nepracuje v těchto profesích, můžete být v klidu. Kdy však zapnout výstražnou kontrolku? Těchto 10 povolání nejvíce svádí k nevěře!

10. Barman – po zavíračce na něj vždy počká nějaká přiopilá slečna, která nikoho lepšího nesbalila.

9. Fitness instruktor – všechny ty upocené a vzdychající holky, kterým může pořádně naložit, jej rozhodně nenechají v klidu

8. Hudebník – během koncertní šňůry se nějak potřebuje zabavit, a když mu navíc fanynky padají samy do postele, není co řešit.

7. Realitní makléř – má přístup do desítek bytů a sídel, které bývají často velmi luxusně zařízené. A klientce tak rovnou může ukázat, kolik toho nábytek vydrží.

6. Umělec – miluje estetiku, kterou chce obdivovat všemi smysly. Problém je, že svoje múzy většinou mění rychleji než ponožky.

5. Hasič – má velmi fyzicky i psychicky náročnou práci a potřebuje se nějak uvolnit. A když už ze stromu zachraňuje nějakou kočku, majitelkou většinou bývá nějaká dvounohá a sexy.

4. Právník – umí skvěle lhát a argumentovat, takže nevěru buď dokonale utají, nebo si ji obhájí. Co je horší?

3. Policista – práce na směny a určitá moc dává policistům dobré příležitosti k románkům. Na policejní stanici se toto stejně moc neděje, tak proč se nezabavit se sexy kolegyní?

2. Učitel – na základce a střední má k dispozici celý ženský učitelský sbor, případně praktikantky, a vybírá si, s jakou kolegyní pojede letos na školní výlet, na vejšce se mu tato plejáda rozšíří ještě o snaživé studentky, které jsou schopné pro dobrou známku udělat cokoliv.

1. Finanční poradce – není lepšího manipulátora než finančního poradce. Ženy většinou utáhne na vysoké sebevědomí, drahé obleky a suverénní vystupování. Podvody jsou nicméně jeho doménou a vlastně se v nich i tak trochu vyžívá. Při nevěře se tak cítí jako ryba ve vodě.

---

Podívejte se na nejvíc sexy herce Hollywoodu!

Sdílejte článek
Štítky nevěra Hollywood finanční poradce

Přečtěte si také