Sex a vztahy

2. dubna 2016 15:04

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 6 věcí, které ženy tajně dělají před SEXEM

Zatímco muži mohou většinou vždy a všude, ženy mají před sexem svoje tajné rituály, které jim pomáhají cítit se dobře a uvolnit se. Co obvykle dělají?

1. Hygiena - je základem pro to, aby se žena cítila během sexu dobře a uvolněně. Svoje intimní partie proto důkladně umyje a to stejné čeká od partnera. Jedině tak se může naprosto odvázet a dělat rukama, pusou i vším ostatním to, co ji napadne.

2. Chlupy pryč - už dávno nežijeme v 70. letech, kdy e hlupy v podpaží, na nohách a v klíně tolerovaly. DNeska musí jít všechno pryč a kůže má být hladká jako dětská prdelka. Žena proto před sexem ztupí nejednu žiletku.

3. Sexy prádélko - každá se chce cítit sexy a rajcovně, což v teplácích a propoceném tričku jde dost těžko. Výběr krásného spoedního prádla je tak stěžejní.

4. Hudba - naladit se na tu správnou atmosféru je pro ženu velmi důležité. Potřebuje čas se uvolnit, roztát a probudit v sobě vášeň. Houpavý blues, jazz nebo vymazlené r´n´b ji tak naladí na správné vibrace.

5. Intimní atmosféra - kromě hudby hraje pro ženu velkou roli při sexu i celková atmosféra. Není proto nic lepšího než ztlumit světlo, zapálit svíčku a do pokoje vstříknout jemný parfém.

6. Sklenička vína - alkohol rozvazuje jazyk i smysly, a to před sexem rozhodně není na škodu. Ženy si tak často dají před vášnivou nocí skleničku vína, aby se uvolnily a a probudily v sobě chtíč.

Sdílejte článek
Štítky víno sex

Přečtěte si také