Sex a vztahy

13. září 2016 12:15

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 věcí, které by měl každý muž vědět o KLITORISU

Opravdu víte o hrbolku lásky všechno? Tyhle věci si ženy ze srdce přejí, abyste znal a už nikdy se na ně neptal!

1. Je to nejcitlivější erotogenní bod - na ženském těle neexistuje citlivější a silnější erotogenní zóna, než je právě klitoris. A je dokonce daleko citlivější než žalud penisu. Proto s ním zacházejte opravdu výjimečně!

2. Není to výmysl - možná vám to přijde komické, ale spoustu mužů dodnes neví, jestli je klitoris podobný mýtus jako G bod, který stejně nikdy nenajdou, anebo kde přesně ho případně hledat. Takže ještě jednou a naposled - existuje a je to ten malý hrbolek těsně nad močovou trubicí ženy. Když se ho dotknete, ozve se táhlé "Áách".

3. Je daleko větší - klitors je daleko větší než si myslíte. Na povrchu sice vypadá jen jako malý čudlík, ale ve skutečnosti jde hluboko do ženských genitálií. Vědci si dokonce myslí, že je spojený s bodem G (ano, ten také existuje). Když ji tedy bude stimulovat i prsty zevnitř a jazykem na klitorisu...Silný orgasmus je téměř jistý.

4. Potřebuje pravidelný pohyb - muži se někdy diví, proč partnerce tak dlouho trvá, než vyvrcholí. Protože muž není dostatečně šikovný! Při stimulaci klitorisu musíte být trpělivý, a hlavně vytrvalý. Na ženu platí jeden pravidelný pohyb, nejčastěji krouživý, který pak těsně pod jejím vrcholem zrychlete.

5. Není to penis - nezacházejte s ním jako s penisem při béčkovém pornu. Žádné zběsilé tření a tahání. To si můžete opravdu dovolit až během jejího orgasmu, kdy už o sobě pravděpodobně neví. Klitoris je velmi jemný shluk asi 8000 nervů, takže potřebuje jemnější zacházení než vaše kopí.

6. Můžete to přehnat - a tím, jak je to citlivý hrbolek, toho na něj může být taky dost. Opravdu se stává, že ho přestimulujete a jakýkoliv další dotek už je pro ženu bolestivý. Když vám proto říká "Přestaň", tak opravdu přestaňte.

7. Jeden účel - ženám budete nejspíš závidět, ale jejich klitoris má pouze jedinou funkci - přinášet potěšení. Hrátky s penisem jsou sice také fajn, ale reprodukční účel převládá. Klitoris žádnou takovou povinnost nemá. Jen ženu vystřelit do extáze. A to přece chcete, ne?

Sdílejte článek
Štítky klitoris penis

Přečtěte si také