Sex a vztahy

5. září 2016 16:12

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 7 znamení, podle kterých poznáte, že vás ta MRCHA podvádí

Dal jste jí všechno, nosil ji na rukou jako princeznu a dokonce ovládl i chtíče dotknout se jiné ženy. Přesto máte pocit, že vás vaše milovaná podvádí. Jak to s jistotou poznáte? Podle těchto znamení!

1. Je divná - pod tím si lze představit ledaco. Ale pokud nějak razatně změnila za poslední dobu chování, je arogantní, ironická či melancholická, nebo naopak cítí povit viny, takže je až moc přítulná a nějak zvlášntě "milá" bude v tom nějaký háček. Možná pořádně velký a dlouhý háček, který však není váš.

2. Začala na sobě makat - dříve si s vámi klidně otevřela balík chipsů a u filmu ho spořádala. Nebo jste soutěžili v pojídání knedlíků. Teď o sebe začala extrémně dbát, chodí cvičit, změnila účet a jinak se obléká.

3. Přespává u kamarádky - miluje vlastní postel a teplé ponožky na spaní. Přesto začala v poslední době nějak často zůstávat na "pyžamovou párty" u kamarádky, a to i když už dávno nechodí na základku. A teplé ponožky na spaní překvapivě nechává doma.

4. Má nové věci - má novou luxusní kabelku, o které tvrdí, že si na ni našetřila. Přitom víte, že si nedokáže našetřit ani na novou plombu. Na uších se jí třpytí nové naušnice či má na krku nový šperk. Divné, že?

5. Pořád jí chodí zprávy - s kamarádkami si psala vždycky, ale tentokrát vždy trochu znervózní, dává si pozor, abyste neviděl, od koho zpráva přišla a podrážděně něco zaštěká, když se jí zeptáte, s kým si dopisuje.

6. Neplánuje budoucnost - holky plánování milují. Jenže ona z ničeho nic přestala mluvit o dětech, o svatbě a o tom, co budete spolu dělat, až vám bude 70. Nechce s vámi plánovat ani dovolenou na příští léto a říká tajuplné: "Kdoví co bude."

7. Je uzavřená - dříve měla potřebuj vám sdělit každičký detail svého dne a nevynechala ani to, co měla k snídani. Te´d je jaksi uzavřená, vůbec se vám nesvěřuje a její program volného dne je pokaždé zvláštní "nic" s pokrčenými rameny. Raději si tak ani nepředstavujte, co doopravd dělala.

Jak se doopravdy dělá sexting? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek
Štítky ponožky

Přečtěte si také