Sex a vztahy

5. září 2016 10:57

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Sex každý den vám může zachránit život! Ochrání vás před touto SMRTELNOU nemocí

Tohle se týká nás všech! Sex není jen skvělá zábava a nutná věc k rozmnožování, může vám zachránit i život!

Zapomeňte na léky, doktory, šamany i elixíry. Nejzdravější věcí na světě je sex! Nejenže jste díky němu šťastnější, uvolněnější a klidnější (přiznejme si, že pokud dlouho nemáte přísun sexu, stává se z vás nervózní a krvelačná bestie). Sex není "jen" nutnou aktivitou k přežití lidského druhu, nejslastnější i tou nejvyhledávanější zábavou. Milostné hrátky vám dokonce mohou zachránit život.

Když odsuneme předpoklad, že když budete mít hodně sexuálního potěšení a budete tak méně frustrovají, nejspíš i s menší pravděpodobností spácháte sebevraždu, tak je tu jedno smrtelné riziko, které hrozí v dnešní společnosti hrozí nám všem. Kvůli špatnému životnímu stylu a civilizačním chorobám se rapidně zvyšuje výskyt kardiovaskulárních onemocnění. Srdce nefunguje tak, jak má, a nemoc může skončit i smrtelným infarktem.

Je však prokázáno, že u lidí, kteří mají sex KAŽDÝ den, se riziko kardiovaskulárních onemocnění a infarktu snižuje až o neuvěřitelných 45 %! Milování tak lékaři doporučují i starším lidem, kteří si tím zlepšují fyzičku a posilují srdce. Tak co, je tohle "léčba" podle vašeho gusta?

Tady máte pár tipů, jak okořenit klasickou misionářskou polohu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také