POZOR! Těchto pět věcí byste rozhodně neměli dělat před sexem!

Jinak si totiž zaděláte na pořádné problémy.

Pokud si chcete dopřát chvilku vášně, nejspíš nechcete přemýšlet, co všechno byste měli udělat. Následujících pár bodů ale výrazně ovlivní, nakolik si potěšení opravdu užijete. A jde i o zdraví, takže byste se aspoň trochu zamyslet mohli! Čemu se tedy vyvarovat?

Čurání

Nedoporučuje se hlavně ženám, které trpí infekcemi močových cest. Jít na malou je ideální až po styku, kdy se společně s močí odplaví i nežádoucí bakterie. Ale před sexem to raději vydržte.

Braní léků proti alergii

V pylové sezoně to možná považujete za nezbytnost, ale především dámy by si jejich konzumaci měly rozmyslet – tyto léky totiž vysušují sliznice, což se nežádoucím způsobem týká i vagíny. Takže raději opatrně!

Opití se

Jistě, alkohol do značné míry může k sexu pomoci a snížit zábrany. Ale hlavně to nepřežeňte – je téměř stoprocentní, že přílišná opilost se negativně podepíše na výkonnosti muže i ženy...

Použití kondomu špatné velikosti

Pokud preferujete tuto metodu antikoncepce, raději se ujistěte, že máte koupenou správnou velikost. Příliš velké ochrany mají tendenci z vašeho nádobíčka lehce sklouznout, což na jejich funkci nemá úplně dobrý vliv, že. Takže, pánové, hrdost stranou a raději se vyzbrojte podle svých možností.

Oholení těsně před akcí

Hladké nohy a genitálie nejsou všechno. Po holení totiž může být pokožka na intimních místech podrážděná a trochu pořezaná. A právě tím dochází ke zvýšení rizika infekcí pro obě strany.

Teď už víte, na co si dávat pozor. Dodržování těchto pravidel není tak náročné, tak myslete na své potěšení i zdraví a držte se jich!

Sdílejte článek
Štítky zdraví sex

Přečtěte si také