Sex a vztahy

19. prosince 2016 16:54

redakce Prima Lajk

ZJIŠTĚNO: Ženy si užívají sex více než muži! Z tohoto důvodu zažívají větší rozkoš. Pánové, máte smůlu, chybí vám totiž…

Vědci přišli na to, že ženy mohou mít ze sexu mnohem větší požitek než muži. Jestli jste si mysleli, že platí to klasické klišé, že ženy to prostě přetrpí, jste na omylu.

Ženy toho totiž mají mnohem více, než muži, když přijde na orgasmus. Zatímco muži mohou prožívat vyvrcholení jen jedním způsobem, ženy mají mnohem více možností.

Díky tomu, že ženy mají na tělě mnohem více „zdrojů“ vzrušení, mohou být jejich sexuální zážitky mnohem výraznější a intenzivnější. Ženy mohou dosáhnout orgasmu díky stimulaci klitorisu nebo bodu G, ale výrazně jim k tomu pomáhají také bradavky.

Mrkněte se, jak by měla vypadat dokonalá žena podle žen i mužů:

Ve výzkumu, který vyšel v časopise Socioaffective Neuroscience & Psychology, se uvádí, že spojení vzrušení z více míst na těle vede k opravdovému vzrušení při styku nebo masturbaci. A to není všechno. Ženy mohou zažívat různé typy orgasmů podle toho, na co přesně se soustředí největší pozornost. Jejich orgasmy se také vyvíjejí v závislosti na partnerovi. Jejich zážitky jsou tak různorodější a ženy tak mají prostor objevovat stále nové věci.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus sex rozkoš

Přečtěte si také