Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Finalistka České Miss Kateřina: Byla šeredná a vychovávali ji jako kluka!

nadvori. Publikováno: 13.03.2015
Kateřina Krobová (23) je jméno další finalistky, která jako všechny letošní účastnice České miss 2015 prošla celou řadu workshopů. Karolína na nich mimo jiné také zjistila, jak důležitá je správná životospráva. S tou je totiž trochu na štíru.

reklama

Katka pracuje a zároveň studuje, a tak má program opravdu nabitý. „Nejhorší je to ve zkouškovém období,“ říká. „To vstávám třeba ve tři nebo ve tyři ráno, abych to všechno stihla. Učím se, jdu do práce, a pak se ještě do noci učím! prozrazuje Katka

Co tenhle životní styl dělá s Katčiným jídelníčkem? „Tohle je skoro smrtící kombinace,“ říká výživový specialista Petr Havlíček. Vysoká míra stresu, neodpočívání a špatná výživa může Katce hodně uškodit na finále miss.

Katka na škole byla považovaná za ošklivku. Proč? Nosila brýle a fixní rovnátka. Prostě nevypadala nic moc. A pak přišel zlom: sundali jí rovnátka, brýle vymenila za kontkatní čočky – a okolí se začalo chovat úplně jinak.

Jak Kateřina působí na muže? Podívejte se na video!

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video Top Star magazín: Leona Hlavová se vloni nedostala ani do semifinále. letos už je mezi finalistkami

VIDEO: Leona vloni na Miss propadla, prorazí aspoň letos?

Video VIP zprávy: Soutěžit se dá v leccems. V silikonech i v tloušťce

Nejdivnější soutěže krásy: Znáte Miss slon, Miss gulag nebo Miss těhulka?

Bude Kateřina novou Českou Miss?

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Další videa najdete ZDE.

reklama