Videa

12. února 2015 08:00

Lucie Průchová

Načapali jsme Lindu Finkovou ve škole... Co tam dělá?

Lindu Finkovou známe z jeviště, z rozhlasu, z dabingu nebo z médií také jako bývalou partnerku baviče Michala Genzera. Linda je dcerou známé zpěvačky a hlasové pedagožky Lídy Nopové, a tak se nedivme, že se na učitelskou dráhu vydala i ona sama.

Linda je totiž prototypem ideální paní učitelky. Je zábavná, chytrá, ale hlavně nezamindrákovaná. Sama nám řekla, že divadlo a učení je pro ni relax, odpočívá si při tom od rodiny.

Ze začátku prý měla trému, nevěděla, jestli bude umět zodpovědět všechny otázky svých žáků a hlavně nikdy učit nechtěla, měla k tomu takový postoj, že ten kdo nic neumí, učí. Začalo ji to ale bavit a má prý velikou radost, když mají její žáci úspěch a někam se dostanou.

Zeptaly jsme se studentek, jaká je Linda učitelka, a ty nám řekly jen samé pozitivní věci... Je kamarádská, vtipná, všechno jim vysvětlí a studenti se na další hodiny s ní velice těší.

Dalším místem pro její relax je divadlo, momentálně zpívá v muzikálu Tři mušketýři v divadle Broadway, kde ztvárnila roli královny Anny… Tak se na ní třeba zajděte do divadla podívat, určitě to stojí za to!

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také