Videa

23. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Finalistka České Miss Karolína: Chci vyhrát kvůli mámě!

Finalistky České Miss mají napilno. Slavnostní večer se blíží a dívky na sobě neustále inenzivně pracují. Hodně pozornosti pochopitelně věnují i dobré kondičce. Pravidelnému cvičení se věnuje i Karolína Humečková.

Karolína chodí pravidelně do posilovny. Výživový poradce Petr Havlíček ji ale varoval, že by jí tohle cvičení mohlo postavit i zkazit. „Karolína je cílevědomá a přesně ví, co chce. Na druhou stranu pokud člověk věnuje hodně času cvičení a silové zátěži, může si jím postavu i zkazit.“ Jak je to možné?

Stres způsobuje určitá svalová stažení, a tak svaly, které jsou v tenzi, mají tendenci přebírat větší část pohybu. Takže překvápko – jen fitness tedy pro budování dobré figury nestačí. A Karolínu tohle zjištění trochu zaskočilo.

Proč se právě ona chce stát Českou Miss? „Je to můj dětský sen. A pak taky kvůli mamce, která se o nás s bratrem starala sama.“

Karolína chtěla mamince pomoct i finančně, a tak už od svých čtrnácti let chodila na nejrůznější brigády. „Nejdřív jsem pracovala na Spartě, pak jsem dělala servírku v restauraci, hostesku… Máma je sestřička a hodně pracuje, byla na nás s bráchou sama a v noci chodila uklízet, aby nám mohla zajistit zázemí. Doufám, že jí to teď všechno budu moct vrátit,“ přeje si Karolína.

Finálový večer můžete živě sledovat na FTV Prima 28. března

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také