Videa

22. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Těžký osud finalistky České Miss – obrna lícního nervu!

Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka, která korunu předá nové královně, finálový večer České Miss se nezadržitelně blíží. Jednou z finalistek je taky jednadvacetiletá Marie Kumberová.

Marii na přípravách nejvíc potrápily pohybové lekce. „Maruška je úplně na začátku. Bude to od ní chtít spoustu práce, ale jsem optimistka. Ale když se pohybu bude věnovat, může nás ještě příjemně překvapit,“ věří finalistce choreografka Ivana Malá.

Marie ve světě modelingu není úplný nováček. Má za sebou nějaká focení a dokonce i chodila módní přehlídky.

Její tatínek je sice voják, ale vojenskou výchovu Marie neměla. Mariini rodiče jsou starší, a tak svou dceru spíš rozmazlovali. Zakládali si prý spíš na jiných věcech – kultivovaném projevu, životních hodnotách apod. „Trošku je pobuřovala hlavně moje puberta. Tehdy z toho byli šokovaní a možná i zklamaní, což mě s odstupem času mrzí,“ říká Marie. Ale přežili to a nezřekli se mě,“ směje se.

Marie to ale neměla vždycky jednoduché. Kvůli borelióze dostala obrnu lícního nervu. „Na nějakou dobu mi ochrnula půlka obličeje. Nebylo to nic příjemného. Zakládala jsem si na vzhledu možná víc, než jsem měla. A tohle mě donutilo se nad věcmi trochu zamyslet víc do hloubky,“ dodává

Finálový večer můžete živě sledovat na FTV Prima 28. března

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také