Sex a vztahy

12. července 2016 11:05

Adéla Skřivánková

ŘEČ TĚLA: 6 věcí, podle kterých poznáte, že vás muž balí

Ženy jsou ve flirtování mistryně. Hrají si s vlasy, špulí rty, při smíchu odhalují šíji... Ale jak to dělají muži? Jejich flirtovací techniky jsou daleko méně nápadné! Co dělají, pokud chtějí udělat dojem?

1. Vypne hruď – dominantní muži přitahují ženy z biologických důvodů a každá žena se chce vedle muže cítit v bezpečí. Muži se proto podvědomě snaží vypadat silnější a větší, takže se narovnají a vypnou hruď.

2. Sebevědomí – ženy přitahují muži, kteří jsou sebejistí. Pozor, neznamená to arogantní! Sebevědomí spojené s lehkou drzostí je ale zatraceně sexy. Pokud tedy muž chce udělat na ženu dojem, snaží se v jejích očích vypadat co nejlépe.

3. Začne rychle mluvit – přizpůsobuje se ženě, která zpravidla mluví rychleji než muž. Zrcadlení gest a dalších projevů je pak jasným znakem toho, že se mu líbí.

4. Smysl pro humor – ženy milují zábavné muže. Je to jedna z věcí, kterou ženy řadí mezi top mužské vlastnosti. Muž, který umí ženu rozesmát, má u ní vyhráno!

5. Kýve hlavou – muž nemusí kývat hlavou jak dekorace pejska v autě. Ale lehké pokývání hlavou značí optimismus. Když navíc muž pokýve hlavou na otázku ženy, dává jí tím najevo souznění a pochopení. A to ženy chtějí.

6. Směr chodidel – tam, kam nám směřují špičky nohou, tam se ubírá náš zájem. Ale daleko důležitější je noha, kterou obyčejně vykračujeme jako první vpřed. Pokud ta směřuje k ženě, muž by nejraději podvědomě vykročil právě k ní. Pokud i její špičky nohou směřují k němu, není dál co řešit a měli by jít spolu na rande!

♥♥♥

Inspirováno knihou Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách od Allana a Barbary Peasových. Pokud vás zajímají odpovědi na obě otázky plus stovky dalších odhalení o mužích i ženách, nad kterými jste si vždy lámali hlavu, přečtete si tuto skvělou knihu.

Článek

Sdílejte článek

Přečtěte si také