Sex a vztahy

14. ledna 2016 12:37

Tereza Javorová

10 věcí, které dělají muže NEODOLATELNÝM

Být alfasamcem, po kterém se lačně dívají všechny ženy, neznamená strávit 8 hodin denně v posilovně a zvedat 100 kilo na benchi. Pravou mužskou přitažlovost dělá koktejl namíchaný z těchto deseti věcí:

1) Pohled - z toho, jak se na ženu díváte, přeště úplně všechno. Svlékáte ji očima? Máte bojácký ohled? Pobavený? Sebevědomý? Právě při očním kontaktu to nejčastěji zajiskří, tak se snažte, ať se ve vašem pohledu značí vaše osobnost.

2) Úsměv - ke chlapovi, který dokáže ženu rozesmát a má rád zábavu, se samičky slétávají jako vosy na med. Odhoďte pózu cynického bručouna a buďte v pohodě. Veselý a zábavný chlap je víc než naštvaný intelektuál.

3) Drzost - holky jsou rády pokoušeny a škádleny. Zvládáte-li to dělat na vyšší úrovni než žák základní školy a občas si z ní lehce uděláte legraci nebo ji něčím odzbrojíte, bude vám to chtít vrátit a škádlení/flirtování je na světě. Pozor, drzost neznamená buranství.

4) Vůně - vůni si na druhém člověku zapamatuje snad jako první. A ne náhodou ženy často říkají, že jim voní snad více pánské vůně než dámské. Na výběru parfému si proto dejte záležet. Ale to neznamená, že byste se měl přestat sprchovat!

5) Sebevědomí - ať už jste hrdý na svůj velký penis, umíte skvěle hrát na kytaru nebo jste úspěšný v práci, sebevědomí se u chlapů cení. Ale bacha, neplést to s arogancí! Být v něčem jednička a vědět to o sobě dávají ženám pocit, že se potkaly s opravdovým alfasamcem.

6) Velkorysost - pokud úzkostlivě nehledíte na korunu a s tátou vaší holky klidně strávíte dvě hodiny hraním šachů (místo vaší oblíbené počítačové hry), získáváte cenné body navíc.

7) Galantnost - i když žijeme v moderní době, tak zvyky z 1. republiky ženy stále ve skrytu duše vyžadují. Chtějí, abyste na prvním rande zaplatil, chtějí, abyste jim podržel dveře a chtějí se udělat jako první. Galantního muže, co se stará o jejich pohodlí a bezpečí, pak budou ctít, uznávat a milovat.

8) Odvážnost - buďte chlap. Nemusíte (neměl byste) smrkat, krkat a prdět, ale v určitých situacích byste měl ukázat odvahu (byť jen při zabíjení pavouka) a mužnost (umíte přivrtat poličku a zneškodnit opilce, co se sápe po bezbranné holce)

9) Máte v hlavě mozek - a ten byl vždycky nejvíc sexy. Nemusíte umět nazpaměť periodickou tabulku prvků, ale snačí když tak nějak "vyznáte" a ve vážné diskuzi máte svůj názor.

10) Sex/Sport - že to spolu nesouvisí? Ale ano. Pokud sportujete, tak máte hezké tělo. A máte nejspíš i výdrž. A svaly. A hezký zadek.A jste v pohodě. To všechno jsou dobré předpoklady k tomu, že jste i dobrý v posteli. A co si budem povídat - pokud jste v posteli ďábel, nemusíte splňovat většinu bodů tohoto seznamu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také