Sex a vztahy

12. října 2015 15:24

northstone

5 faktů, které o PENISU prostě musíte vědět!

Mysleli jste si, že už o něm víte všechno, my ale vás přesvědčíme, že má stále čím překvapit. O čem, že to je řeč? No přece o mužském nádobíčku...

1. Každý penis je jiný Tohle vám asi přijde zcela jasné, ale jde o to, že kdybychom šli do důsledku, penis je jako otisk prstu, na světě nenajdete dva identické.

2. Dva druhy penisů Ano, i penisy se dají rozdělit na dva druhy. Jde buď o malé penisy, které erekcí zmohutní a zvětší se. Nebo o penisy, jsou velké i bez erekce a ta jim pomůže pouze ke tvrdosti.

3. Kouření si zakažte Přináší totiž hned dva druhy problémů. Kouř z cigaret má negativní vliv na cévy a tudíž může způsobovat špatné prokrvování penisu. Navíc průzkumy ukázaly, že kouření může penis zkrátit až o centimetr!

4. Tři tvary Stejně jako prsa nebo vagíny, i penisy mají různé tvary. Podle statistik mají muži mezi nohama nejčastěji chloubu, která má žalud větší než tělo penisu. Menší procento obsadili muži jejichž žaludy jsou stejně široké jako celý penis a nejméně mužů má žalud menší a užší než tělo penisu.

5. Dědičnost Podle nosa poznáš kosa a podle penisu můžeš poznat svého taťku …teoreticky. Tvar i délka penisu jsou totiž do jisté míry dědičné. Ovšem pokud svého tátu neznáte a snažíte se ho najít, nedoporučujeme náhodným kolemjdoucím sundávat kalhoty nebo ukazovat fotku své chlouby a hledat podobnosti. To by asi neklaplo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také