Sex a vztahy

21. září 2015 13:47

Michal Chalupa

NEPOCHOPÍTE, s čím vším jsou lidé ochotni souložit! Vibrátory jsou pro losery, tohle je teď IN!

SEX! Tohle krátké slovo dokáže v lidech vyvolat ty nejrůznější fantazie. A to, co jednomu přijde sexy a vzrušuje ho, může být pro druhého člověka nudné, pro třetího asexuální a pro čtvrtého nechutné. Zkrátka, sto lidí, sto chutí.

A i proto je erotické odvětví rájem pro obchodníky, vynálezce, designery a výrobce, protože se asi nikdy nevyčerpají možnosti toho, co všechno se může prodávat. Uspokojit ty méně náročné už trh umí, ale pro ty, jejichž fantazie je, řekněme, méně klasická, trochu perverzní nebo klidně můžeme říct úplně ujetá a zvrhlá, tam je stále co objevovat.

No a přesně na tuto kategorii jsme se samozřejmě zaměřili my. Vibrátory, venušiny kuličky, anální kolíky, dilda, nafukovací panny/panáky/zvířátka, vibrační kroužky a tak dále, a tak dále, to zná každý. Ovšem libůstky, které jsme pro vás objevili, patří mezi ty nejbizarnější hračky, které se dají koupit.

1. Pračka Orgasmatron 3000Praní nemusí být vždycky nudné. Pokud chcete mít doma hospodyňku, rozhodně jí pořiďte tuhle pračku. Už jen otáčení knoflíkem podle toho, jestli chcete prát na oooh! nebo ooooooooh! v nás vyvolává chuť odejít dřív z redakce a vyprat všechno špinavé prádlo světa!

2. Auto sáníVždycky jste si přáli zažít orální sex během řízení auta? S touto hračkou si svůj sen můžete splnit. Čekání v kolonách už nikdy nemusí být nudné!

3. Vibrátor ovládaný mobilemBlíží se nám Vánoce a my si neumíme představit lepší dárek pro vaši partnerku. Taky už si představujete, že bude sedět v práci a vy „ji“ budete ovládat na dálku?

4. Vibrační medvídekVánoce jsme vyřešili a tohle je ideální dárek na Valentýna. Vibrační nosánek, hbitý jazýček. To je medvídek, který potěší každou. A pánové, neříkejte, že se vám nelíbí představa, jak na něm sedí a vzdychá.

5. Slaninové kondomyMáte už dost banánových, jahodových a broskvových příchutí? Výrobce těchto kondomů už chtěl asi taky změnu. Ale pozor, ať nezapomenete, že v puse nemáte bacon burger, ale penis!

6. Umělá panenská blánaDobře, přiznáme se, že sami úplně nechápeme, kdo by tohle mohl chtít, ale nešlo to vynechat!

7. Kosatčí umělákA je tu něco i pro milovníky kosatek! S tímto umělákem už nemusíte milovat pouze vy je…

8. Sex droidUčte se, učte se, učte se, protože robotickou sexbombu si můžou dovolit jenom bohatí kluci.

Sdílejte článek
Štítky hračka Sex Vánoce Valentýn vibrátor medvídek kondom pračka fantazie designér kondomy Den svatého Valentýna

Přečtěte si také