Sex a vztahy

16. listopadu 2015 12:52

Michal Chalupa

5 typů mužů, které tvoji rodiče NIKDY nerozdýchají!

Když rodičům poprvé přivedete ukázat nového partnera, rodiče budou nejspíš rozpačití. I když se jim váš přítel bude líbit, můžou mít pocit, že jim ten frajer krade jejich holčičku. Ovšem tohle je ta lepší varianta…

Taky se může stát, že domů vedete kluka, o kterém jste přesvědčená, že je ten pravý, myslíte si, že potící se dlaně rodičů, uhýbavé pohledy a mlčení jsou jen známkou nervozity, ale problém je v tom, že jsou krátce před infarktem, protože se právě dozvěděli, že váš přítel je:

1. Bývalý kriminálníkJe jedno, jestli by odsouzen neprávem nebo něco provedl, odseděl si to, poučil se a teď začíná nový život. Vaši rodiče v tu chvíli vidí jen návštěvní místnost, kam ho za deset let bude chodit navštěvovat se třemi dětmi, aby viděli tatínka.

2. Bez práceMožná si pro vás rodiče představují doktora, právníka nebo profesionálního hokejistu, ale budou schopni zvládnout cokoliv jiného, jen když se bude slušně živit! Přivést však domů nezaměstnaného kluka, kterého živíte, to je normální pokus o vraždu (rodičů)!

3. Věčný študákJe mu 35 let, studuje 4. vysokou školu, bydlí u rodičů nebo s přáteli, chodí na „kalby“ a během života měl maximálně brigádu? Věřte nebo ne, v tomto případě asi rodiče neocení množství titulů.

4. Starší, staršíVašemu příteli je jen o pár let méně než vašemu tátovi? Je stejně starý? Nebo snad o něco starší? Tak doufejte, že rodiče nemají špatné srdíčko.

5. Třikrát rozvedený otec tří dětíNa prvním „rande“ s vašima vytáhne z peněženky fotku svých tří dětí a začne vyprávět story o tom, jak se poprvé ženil moc mladý, s druhou manželkou to prostě nevyšlo a třetí byla pouze náplastí na předchozí dva nepovedené vztahy, ale se všemi vychází dobře a vy jste konečně ta pravá...

Sdílejte článek

Přečtěte si také