Bizarní sexuální rekordy, které nepochopíte. Kolik měří nejkratší penis na světě?

Možná si myslíte, že o sexu už víte úplně všechno. Ale už jste slyšeli třeba o nejhlubší vagíně na světě nebo nejšílenějším orgasmu? Raději si na tohle sedněte, protože tomu neuvěříte.

Nejdelší penis

Začneme s tím příjemnějším, jestli se to tak dá s tímhle rekordem ještě nazvat. Nejdelší penis měl dlouhou dobou americký Jonah Falcon, jehož penis měří 34 centimetrů. Ale kam se hrabe na Mexičana Roberta Esquivela Cabrera. Tomu musel jeho penis připadat jako miniatura. Jeho chlouba totiž měří 48 centimetrů a váží 0,9 kilo. Ženy před ním ale utíkají… A penis musí nosit v punčoše…

Nejkratší penis

Velikáni to tedy nemají jednoduché. Ale rozhodně ani ti s malým penisem si nemůžou pískat. Nejmenší penis podle Quinessovy knihy rekordů měří 1,15 centimetru – a to ve ztopořeném stavu.

Největší poštěváček

Ani ženy nezůstávají pozadu, co se týká rekordů. Poštěváček jedné dámy ve Vídni studovali v roce 1938. Naměřili poštěváček velký neuvěřitelných 30 centimetrů. S takovou délkou pak těžko říct, kde se pod tím vším skrývá poševní vchod…

Nejhlubší vagína

A když jsme už u toho, pak je hloubka vagíny další zajímavou věcí. Je tvárná, protože tudy přece má projít hlava dítěte. Jenže u některých žen je to trošku extrém. Nejhlubší vagína má podle rekordů 48 centimetrů. To už je bezmála půl metru! No, taková by si asi rozuměla jedině s pány, kteří si jsou rekordmany s nejdelším penisem světa.

Nejlevnější prostitutky

Možná vás zajímá i to, kde se prodávají prostitutky nejlevněji. Za nesmyslných 10 korun „chodí“ děvčata na hranicích Bangladéše s Indií, konkrétně ve městě Petrapole. Chudoba si vybírá svou daň.

Sdílejte článek

Přečtěte si také