Sex a vztahy

19. listopadu 2015 16:04

Michal Chalupa

Holky, zapomeňte na večer a tmu: 4 důležité důvody, proč si dopřávat RANNÍ SEX!

Dámy, máte raději večerní sex při tlumeném světle? Nebo preferujete úplnou tmu? Zapomeňte na to… Nejlepší, co můžete pro sebe i partnera udělat, je užít si ranní sex (a pak klidně i ten večerní)… Proč?

1. Dopřejte si po ránu hormon oxytocin, ten z vás na celý den udělá spokojenou ženu.

2. Ranní sex uvolňuje hladinu estrogenu, zlepší se vám tón i textura vaší pokožky a budete mít kvalitnější vlasy.

3. Chcete upevnit váš vztah? Ranní sex může pomoct. Je totiž dokázáno, že muže ráno neskutečně vzrušuje a cítí silnější touhu než v jiných denních hodinách. Celý den na vás potom bude myslet.

4. Sex po ránu zvyšuje hladiny protilátek IgA, které posilují imunitní systém a zvyšují vaši odolnost proti infekcím.

Pokud vás trápí, že vás ráno za světla uvidí nenamalovanou a neupravenou, kašlete na to. Váš partner je s vámi proto, že se mu líbíte přesně taková, jaká jste. Dopřejte mu pohled na vaše nahé tělo a sobě pohled na něj. Právě to je totiž nejlepší způsob, jak se vzrušit na maximum. Zuby si zaběhněte vyčistit, až partnera trochu nažhavíte, pak si dopřejte žhavou rychlovku a na závěr společnou sprchu.

Intenzivní ranní zážitky vás totiž nabudí a celý den se budete těšit, až se večer vrátíte domů a dokončíte to v klidu. Navíc si můžete být jistá, že chlap, kterého po ránu roztoužená vzbudíte s tím, že ho okamžitě chcete, nepomyslí během dne na jinou. A to se vyplatí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také