Sex a vztahy

5. listopadu 2015 13:14

northstone

8 chyb při orálním sexu: Holky, odnaučte se je a bude vrnět blahem!

Orální sex je praktikou, která se musí neustále pilovat. A mnoho žen se při ní natolik soustředí, že pak zapomíná na úplné základy. Přinášíme vám 8 nejčastějších chyb, které je třeba se odnaučit, aby váš partner cítil pořádnou slast…

1. Kontakt Máte raději, když je při tom tma? Světlo vám nevadí, ale nekoukáte mu do očí a snažíte se zakrývat všechny pohyby? Co kdybyste při tom vypadala špatně, viďte? Tak dámy, na tohle urychleně zapomeňte! Pro chlapa není většího potěšení, než když vidí svůj penis ve vašich ústech a vy mu při tom koukáte do očí.

2. Sucho Sucho to je peklo. Při sexu mějte neustále po ruce něco k pití a hodně se líbejte. Tak budete mít dostatek slin pro orální hrátky. A jezdit to musí i při dráždění rukou. Pokud víte, že při sexu míváte problém s nedostatkem slin, pořiďte si lubrikant. Ten to jistí.

3. Dírka sem, dírka tam Nezapomínejte mu jazykem zajíždět do dírky na jeho žaludu. Vzrušením bude vrnět. Ty odvážnější by samozřejmě neměly opomíjet zadní dírku, protože když ucítí váš jazyk tam a rukama ho nepřestanete dráždit na penise a varlatech, rozteče se vám pod rukama (a jazykem).

4. Audio Partner musí vědět, že se vám tato činnost líbí, i kdybyste měla trošku hrát (ostatně, to umíme, holky, že jo?). A pokud u orální stimulace partnera vzdycháte, vrníte a pobrukujete, uvidíte, že se o pořádné zvuky postará i vaše drahá polovička.

5. Varlata NEZAPOMÍNAT! NEZAPOMÍNAT! NEZAPOMÍNAT! Varlata k tomu přece patří. Můžete je olizovat, sát, masírovat rukou… Variant je nespočet, tak se jich nebojte, ona vás nekousnou. A vy je rozhodně taky nekousejte. :)

Sdílejte článek

Přečtěte si také