Internet boří nová šílená výzva, ve které lidé musí každý den masturbovat. Šli byste do ní taky?

Dokázali byste masturbovat každý den po dobu jednoho měsíce? Pak tuhle výzvu určitě nevynechejte!

Masturbace… pro někoho naprosto běžná věc a potěšení, pro jiné doteď společenské tabu, o kterém se nemluví. Už dávno je přitom potvrzeno, že je tahle činnost naprosto normální, a dokonce i prospívá zdraví! I proto se Amy Baldwin a April Lampert prostřednictvím instagramového účtu Shameless sex snaží přesvědčit lidi, aby se k masturbaci stavěli jako k běžné součásti života a rozhodně ji nepovažovali za něco hanebného.

A protože je květen už 18 let oslavován jako měsíc masturbace, vyhlásily instagramovou výzvu s názvem 30 Day Self-Pleasure Challenge, v níž vyzývají uživatele, aby si třicet dní po sobě vyhradili chvíli pro sebeuspokojování a poznávání vlastního těla. Podle instrukcí dvou zakladatelek by měl každý věnovat sám sobě minimálně 10 minut, a to bez porna a používání sexuálních hraček. Výzva by totiž podle nich měla být příležitostí spojit se s vlastními pocity, které jsou součástí masturbace, ale často je obtížné je vnímat například při použití vibrátoru. Člověk by tak měl poznat a procítit především moc vlastních rukou.

Účastníci výzvy mohou April a Amy zároveň posílat zprávy o tom, jaká je jejich současná praxe s uspokojováním sama sebe, a v průběhu měsíce pak informace o tom, co nového jim challenge přinesla, co se naučili, co se změnilo a tak dále. Tak co, jste odhodláni přijmout tuhle výzvu?

Sdílejte článek
Štítky výzva masturbace challenge 30 dní

Přečtěte si také