Sex a vztahy

4. srpna 2016 16:27

Tereza Javorová

MANUÁL: Znáte squirting? Ženy o něm tajně sní. 5 tipů, jak jí zařídít ten nejsilnější MOKRÝ orgasmus

Ženy o něm sní a tajně si o něm mezi sebou špitají. Muži touží, aby ho jednou dokázali své partnerce přivodit. O čem je řeč? O ženském mokrém orgasmu – squirtingu.

Squirting, ženská ejakulace, mokrý orgasmus, fontána – to je jev, který během života prožije zhruba 30 % žen. Některé jednou, jiné pravidelně. Ani jedna z nich na to však nezapomene a muži, kteří měli to štěstí být u toho, taky ne… Pro ženu je to totiž jeden z nejsilnějších milostných zážitků, při kterém má pocit, že rozkoší omdlí. Žena samozřejmě nemá sperma, ale při velmi silném orgasmu jí z vagíny může vystříknout tekutina ze Skeneho žláz, které jsou blízko močové trubice.

Docílit squirtingu však není zcela jednoduché a chce to trénink, tak nezoufejte, pokud se to nepodaří napoprvé. Tady jsou tipy, jak na to:

1. Pokud máte pocit plného močového měkýře, jste na dobré cestě. To se zaplnily žlázy, ze kterých pak může tekutina vystříknout. Nezadržujte tedy pomyslné močení a všechny svaly kolem rodidel uvolněte! Zásadní je se neovládat!

2. Nepodceňte předehru . A to platí samozřejmě hlavně pro muže. Ženu by si měli připravit tak, aby byla na pokraji zešílení ze stupňujícího se vzrušení, ale zatím nevyvrcholila. Možná vám bude vyhrožovat, že vás zabije, když jí to okamžitě neuděláte, ale vyčkejte.

3. Lehněte si do pohodlné polohy. Žena by měla mít možnost se maximálně uvolnit a nemít žádný sval stažený. Ideální je tak nechat ji ležet na zádech s nohama do symbolu Victorie.

4. Při klasickém milování žena squirtingu dosáhne jen těžko. Daleko lépe to půjde při masáži klitoristu a dráždění bodu G prsty.

5. Jakmile se dostaví její orgasmus, v masáži nepovolujte a naopak ji ještě zintenzivněte. Žena se možná bude malinko bránit, ale nepolevte. Přijde další vlna orgasmu, při kterém jí pravděpodobně vystříkne i nahromaděná tekutina ze žláz a ona zažije ten nejlepší pocit na světě.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus masáž tekutina

Přečtěte si také