Máte malý penis? 10 sexuální poloh, které vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým kašpárkem!

Chcete, abyste si vy a vaše partnerka užili sex i s menším nádobíčkem? Zde máte 10 zaručených tipů!

Máte obavy z toho, že je vaše nádobíčko až příliš malé a nedokážete holku pořádně uspokojit? Tak na to můžete nyní zapomenout. Známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, totiž svým způsobem skutečně platí.

Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli, a vy při nich můžete uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka. Takže je koukejte praktikovat co nejčastěji.

Obrácená kovbojka – Poloha, při níž na vás sedí dívka otočená zády k vám. Sama si při ní zvolí rychlost a má vaše mužství plně pod kontrolou. Vy se zase na oplátku můžete dívat na její půvabné křivky.

Zachumlaný andělíček – Poloha, při které je pár na boku a muž do své partnerky proniká zezadu. Při jedné z nejintimnějších pozic se zužuje vaginální kanál a ona si tak užije váš penis plnými doušky.

Lotosový květ – Muž sedí se zkříženýma nohama a jeho partnerka na něm. Doporučuje se ale víc varianta vleže, při níž se opět zúží vaginální kanálek a žena váš penis pocítí naplno.

Skloněný tygr – Partnerka leží na partnerovi obráceně. Do této pozice se často přechází z obrácené kovbojky. Žena má plnou kontrolu, a tak si může sex stimulovat, jak jí to bude nejvíce vyhovovat.

Na pejska – Klasická poloha zezadu, při níž máte naopak plnou podporu vy. Máte tak příležitost hrát si s jejím bodem G či klitorisem a navíc se pořádně rozdivočet.

Zezadu – Na rozdíl od polohy „na pejska“ se přitisknete blíže k partnerce. Můžete tak stimulovat její klitoris.

Klouzající dívka – Dívka na vás leží, většinou se k pozici přichází z polohy na koníčka. Můžete ji držet za boky a hýbat s její pánví.

Nirvána – Poloha velmi podobná klasickému misionáři, jen má žena nejlépe natažené ruce nebo se naplno drží kraje postele. Umožňuje větší dráždění klitorisu.

Kříž – Žena leží na zádech s jednou nohou pokrčenou ve vzduchu, muž před dní přiklekne a vstoupí do ní. Máte příležitost uspokojit její bod G.

Orel – Žena má nohy natažené ve vzduchu a muž do ní vkleče proniká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také