Sex a vztahy

11. prosince 2015 16:15

Michal Chalupa

Nuda v sexu? Odvažte se a zahrajte si na poníka! To vzrušení vás porazí!

Jednou z nejbizarnějších sexuálních praktik je ponyplay. Nejčastěji mají tuto praktiku v oblibě muži, od kterých se v reálném životě vyžaduje neustálá dominance, jak v práci, tak i v osobním životě. Už víte? Znáte? Máte rádi?

Ponyplay patří mezi jednu z nejbizarnějších sexuálních praktik, při které se partneři stylizují do rolí jezdce a poníka. Nejde však pouze o převlek. Poníkem může být i žena, i muž, častější je však verze, kdy je poníkem muž, který touží být zcela submisivní. V tomto případě partner, který je v roli poníka mívá přidělaný ocas, ohlávku, otěže, sedlo a často i klapky na oči.

Žena má bičík a o muže se stará jako o klasického poníka. Chodí s ním na uzdě, krmí ho, napájí ho, hřebelcuje a dokonce na něm i jezdí. Podstatou praktiky je muže zcela ovládat, poník se musí vychovávat a jezdec ho například může učit triky. Pokud poník neposlouchá, je bičíkem trestán. Hra končí v momentě, kdy jí ukončí jezdec, poník totiž po celou dobu nesmí mluvit. Tak co, taky už se odteď na poníky nikdy nebudete koukat stejnýma očima?

Sdílejte článek
Štítky sex poník

Přečtěte si také