ODHALENÍ: 5 ženských erotogenních zón, o kterých jste doteď nevěděli! Kde všude holku dokonale vzrušíte?

Myslíte si, že svou partnerku vzrušíte nejlépe líbáním na krku či uchu? Tak to jste ještě neslyšeli o místech, které fungují ještě daleko více!

Všichni moc dobře víme, že ženu nedostaneme do sedmého nebe pouze sexem, ale můžeme si výrazně dopomoci také drážděním jejích erotogenních zón. Samozřejmě asi tušíte, že když ji budete líbat na krku, uších, na prsou nebo v klíně, tak se jí vzrušením zatmí před očima. Existují ovšem místa, které jí dokážou odrovnat ještě mnohem víc. A vy jste o nich možná doteď neměli ani tušení. Jaká to jsou?

1. Podkolenní jamky - Některé holky jsou tam lechtivé, ale pokud překonají prvotní šimrání, dostaví se slastné pocity. Líbejte ji tam, hlaďte a postupně přejíždějte po nohách směrem nahoru až...no, vy víte kam.

2. Bříško - Možná se nejdřív bude stydět, protože tam má malý špíček. Ale nenechte se odradit. Oblast břicha je velmi citlivá i tím, že je to taková příjezdová dráha ke klínu. Zkuste ji líbat v horní části břicha jakoby na bránici a pod žebry. Jakmile začne vzdychat, jste na dobré cestě.

3. Vlasy - Samotné vlasy samozřejmě nemají nervová zakončení. Myslíme tím, že ji máte vískat ve vlasech, hladit ji po hlavě a udělat jí třeba i masáž hlavy. Uvolní se a začne být přítulná jako kočka.

4. Zadeček - Mačkejte ho, kousejte ji do něj, plácněte ji. Za všechno vás odmění hlasitým vzdycháním.

5. Záda - Moc velká na erotogenní zónu, že? Nenechte se zmást. Záda bývají často opomíjená, ale nezaslouženě. Tím, že si na ně sama nedosáhne, ani není zvyklá na intenzivnější doteky v této oblasti, ji pohyby zde naprosto dostanou. Pokud ji tak uděláte kvalitní masáž a budete jí pak prsty lehce přejíždět po páteři od šíje až k zadečku, prohne se vzrušením jako luk.

Sdílejte článek

Přečtěte si také