Sex a vztahy

6. září 2016 13:54

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: 6 sexuálních technik, které se naučíte na VEJŠCE! Tyhle sexy lekce nepodceňujte...

Některé zkušenosti jsou v životě k nezaplacení. Tyhle lekce se budete chtít mít klidně až dlouho do noci, každý den...Které sexuální techniky byste se za vejšku měli naučit?

1. Pevný stisk, přinese jen zisk - vyhonit ho spolužákovi během přednášky, v kině nebo v knihovně patří ke studentským majstrštykům. Zkušené vysokoškolačky ví, že je zásadní nepřestávat, mít pevný stisk a pravidelný rytmus.

2. Čím hlasitěji vyješ, tím lepší život žiješ - kdo alespoň jednou nevzbudil celou kolej vrzáním postele a hlasitým sténáním neshazoval obrázky ze stěny, jakoby ani nechodil na vejšku. Toho štýlo pak jednou oceníte proti nerudnému sousedovi.

3. Work hard, play hard - studování do noci je třeba vykompenzovat pořádnou sexuální divočinou. Trojka, bukkake, kamenná tvář, squirting, zadní dvířka...To všechno je třeba vyzkoušet! Na pracáku pak stejně oceňují více zkušenosti než teorii.

4. Hra na schovávanou - sex v šatnách, v prázdné třídě, v kamrlíku uklízečky, na záchodních a případně i kotelně je upgradovaná hra na schovávanou, kterou jste hráli jako malí. Akorát se tady schováte dva a ve skrýši vás to daleko více baví.

5. Co si nepamatuju, to se nestalo - podařený večírek může často skončit nevydařeným sexem a pořádným trapasem. Zásadní pravidlo však je, že co si nepamatuju, to se nestalo. A v případě výjezdu na Erasmus - co oči nevidí, to srdce nebolí. A samozřejmě zatloukat, zatloukat, zatloukat.

6. Diplom z flirtování - která holka si někdy nějakou známku nevykoketovala? Jedině ta, která je ošklivá, tlustá nebo šprtka. Ale ty, které umí ve vhodnou chvíli použít ženský zbraně a zároveň si alespoň trochu zachovat čest, ty se v životě neztratí.

♥♥♥

Nevíte, jak odpovědět na oplzlé zprávy? Inspirujte se v galerii!

Sdílejte článek

Přečtěte si také