reklama

reklama

Proč chodit se samotářem?
Autor: Anastasiya Pavlova/ brightside.me Proč chodit se samotářem?

ODHALENO: 10 důvodů, proč byste měla chodit se samotářem. V čem jsou lepší než ostatní chlapi?

Publikováno: 08.10.2019
Neradi chodí do společnosti a opouštějí teplo svého domova. A jsou v mnoha věcech lepší než ostatní muži.

reklama

Samotáři to mají se sháněním holek občas těžké. Bývají to introverti, neradi opouštějí svůj domov a na párty či divoká dobrodružství si prostě nepotrpí. Pro dámy, které mají rády večírky a potřebují pořád něco dělat, se tak může zdát samotář neatraktivní a nudnou volbou. Jenže právě on může být pro mnoho žen ideálním partnerem. Jakmile si ho totiž získáte a on vás pustí nejen k sobě domů, ale také do svého srdce, bude o vás pečovat jako nikdo jiný. Tohle je pak 10 jasných důvodů, proč byste vztah s osamělým vlkem a domácím peciválem neměla odmítnout.

1. Když si vás samotář vybere, znamená to, že jste pro něj opravdu výjimečná. Je na vás zkrátka něco speciálního, čím jste ho dokázala okouzlit, zvednout ze židle a konečně konat. A pocit, že je žena výjimečná a nenahraditelná je prostě k nezaplacení.

2. Když se hezky obleče, tak víte, že to dělá pouze pro vás. Samotáři si moc na módu a stylové oblékání nepotrpí. Nemají k tomu totiž obvykle důvod a je jim to prostě jedno. Když tedy při rande s vámi na sebe hodí to nejlepší oblečení ze skříně a jsou najednou největšími krasavci široko daleko, víte prostě, že je to díky vám. Jste pro něj prostě jedinečná a nesmírně důležitá.

3. Umí zatraceně dobře vařit. Samotář po vás nebude chtít, abyste postávala furt u plotny a vařila ta nejlepší jídla. Díky své povaze a faktu, že byl zvyklý bydlet sólo, to totiž umí moc dobře sám. A možná ještě lépe než vy.

4. Nebude flirtovat s ostatními ženami v barech a klubech. Nejenže to díky vám nemá zapotřebí, ale hlavně na tahle místa prostě nechodí.

5. Ušetříte hodně peněz. Na povalečský styl svého milého a jeho neustálé rozmazlování si hodně rychle zvyknete. A prospěje to i vaší peněžence. Díky nové lásce totiž přestanete tolik utrácet za jídlo v restauracích, lahve vína, taxíky a vůbec zábavu v různých podnicích.

6. Nejlépe chápe, že potřebujete osobní prostor. Život v páru je sice fajn, každý si ale čas od času potřebuje od toho druhého odpočinout a udělat si čas jenom pro sebe. Mnoho chlapů to nechápe. Samotářský jedinec ovšem tyto pocity zná z vlastní zkušenosti moc dobře, takže vám kdykoliv udělá volný prostor.

7. Samotáři mají většinou moderní a útulné bydlení. Jelikož netráví mnoho času venku a jsou rádi sami, mají osamělí vlci ve zvyku si svůj příbytek vypiplat více než ostatní lidé. Chtějí mít prostě doma ten největší komfort. Myslí na ty nejmenší detaily a také mívají dokonale uklizeno.

8. Budete mít mnoho času jeden na druhého. Jelikož samotář nemá zrovna nabitý program, bude vám věnovat veškerý svůj čas. Což znamená velké množství času na sbližování a všechny možné intimnosti.

9. Jsou to filmoví, seriáloví či alespoň knižní experti. Svůj život doteď samotáři zaplňovali čtením či koukáním na bednu. Budou proto pro vás mít nekonečno tipů na výborný film či knihu. Což zaručí minimálně nespočet společných večerů u hezkého filmu.

10. Samotář má jen malý okruh přátel. Váš kluk možná není úplný asociál, má ovšem jen úzký (za to ale velmi blízký) okruh přátel. Pro vás to je výhoda v tom, že si nebudete muset zapamatovat až příliš mnoho jmen a pamatovat si spousty jejich historek.

Rozchod Vztahy

ODHALENO: Tohle jsou nejčastější pitomé důvody k hádkám. Vadí vám ve vztahu více prohozené ponožky, nebo prázdný toaleťák?

Láskyplné objetí

Každá holka touží po těchto 9 typech objetí od svého kluka! Děláte je?

reklama