ODHALENO: 10 mýtů o ženách a sexu, kterým věří jen naprostí hlupáci. Pánové, vážně si myslíte, že jsou pravdivé?

Pánové, probuďte se! Tohle o ženách opravdu neplatí.

V oblasti sexu se už od pradávna šíří mnoho mýtů a omylů, jimž ovšem pořád hodně lidí z nepochopitelných důvodů věří. A týká se to také ženské sexuality. Muži totiž mají o ženách a jejich sexuálním životě často až předpotopní představy, které už dávno neplatí, nebo jsou jednoduše mimo. Ano, často tyto mýty rozšiřují samotné dámy, aby vypadaly před chlapy mnohem slušněji. I přesto už těmto sexuálním pověrám o ženách dnes může věřit jen naprostý naiva.

1. Ženy jsou více monogamní než muži – Holky možná více vyhledávají vážné vztahy. Pravdou však je, že ženy se začnou v monogamním vztahu nudit dříve než muži. A tak střídají partnery častěji, než se může mnohdy zdát.

2. Ženy vyžadují předehru - Ne vždy a ne nutně. Pokud je muž dokáže vzrušit zašeptanou větou nebo jen žhavým pohledem, chtějí na to vletět hned a bez zdržování.

3. Ženy mají větší sklon k bisexualitě – To je spíš jen vlhkým snem mužů, aby tomu tak bylo.

4. Ženy nemají orgasmus tak často jako muži – Podle studií to závisí na tom, zda je žena ve vztahu. Stálý partner se o jejich blaho více stará, takže orgasmu mohou ženy dosahovat stejně často. A když je partner obzvlášť šikovný, tak klidně i častěji.

5. Ženy se nekoukají na porno – Ano, každá se jednou za čas koukne. A pokud vám tvrdí, že ne, chystá se na hrátky se sexuální hračkou u porna už dnes večer.

6. Ženy nemyslí na sex tak často jako muži - Vzpomínáte si na scénu z Pelíšků? Pánové měli pravdu. Ženy myslí na sex dokonce častěji než muži!

7. Ženy nechtějí experimentovat – Je to právě naopak. Možná mají jednu svoji oblíbenou polohu, ale novým vzrušujícím hrátkám jsou často daleko víc otevřené a přístupné než konzervativní muži. Nebojte se ji požádat o nějakou prasárničku, většina žen vaši odvahu ocení.

8. Ženy s věkem ztrácí chuť na sex - Sice už nenosí provokativní krátké sukně a hluboké výstřihy, ale touhy mají pořád stejné. A často je mají ještě vytříbenější, než o několik generací mladé kolegyně, které neví, co chtějí.

9. Ženy mohou dosáhnout orgasmu jen skrz stimulaci klitorisu - Některé mohou vyvrcholit i přes pouhé dráždění bradavek! Častý je i vaginální orgasmus.

10. Ženy nerady dělají orální sex - Pokud jim u toho netlačíte na hlavu a netaháte je za vlasy, tak si naopak pocit moci užívají. Dráždění partnera a hrátky s jazýčkem má totiž ráda nejedna žena.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy mýty orální sex Mýty o sexu

Přečtěte si také