Sex a vztahy

3. listopadu 2020 13:08

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 nejčastějších situací, které se stanou po sexu. Zažili jste je už všechny?

Co všechno může nastat, když jsou postelové hrátky u konce?

Zažili jsme to už všichni. Sex je obrovskou vášní, při které chcete ze svého protějšku často strhat oblečení a užít si každý okamžik. Je to žhavé, intenzivní a zkrátka hodně příjemné. Jenže momenty, které následují po sexu, už mnohdy tak příjemné a sexy rozhodně nejsou. Tohle jsou ty nejčastější věci, které po sexu děláme nebo se nám prostě jen stávají. Některé jsou úsměvné a logické, jiné zase dost trapné. Zaručujeme vám ale, že už jste alespoň několik těchto situací určitě zažili. Nebo je pro jistotu děláte pravidelně.

1. Ukrutný hlad – Snědli byste snad všechno. Od sardinek přes Nutellu.

2. Chuť na cigáro – Není snad nic lepšího, než si dát po výborném sexu cigáro. Nejlíp ještě v posteli. Jestli je ale váš protějšek nekuřák, jemuž cigarety smrdí, tak už tak příjemné okamžiky být nemusí.

3. Spánek – Ideálně do pěti vteřin, než se holka přitulí, že se chce mazlit. A nedej bože povídat.

4. Kde je kapesník? Ubrousek? – Ať už to kluk napálí do holky nebo na holku, nikdy to není úplná výhra. V prvním případě si musí zkřížit nohy a potupně čekat na podaný ubrousek, ve druhém případě jít prát povlečení.

5. Ticho – Bylo to dobrý? Nebo ne? Proč nic neříká?

6. A bereš prášky žejo? – Doplňující otázka, která vždy „potěší“.

7. Selfie – Není větší trapnosti, než vyfotit svoje upocené ksichty a pochlubit se na Instagramu, že jste zrovna měli koitus.

8. Byla jsi? – Další z řady „hezkých“ a potěšujících otázek po sexu. Když se kluk na to musí ptát, tak stejně už zná odpověď. A holku tím akorát naštve.

9. Pláč – Z nepochopitelného důvodu jste někdy po sexu smutní. Holky brečí. Chlapi mlčí a jdou na pivo.

10. Ochabující erekce – Není snad smutnější pohled.

Sdílejte článek

Přečtěte si také