ODHALENO: 10 sexy způsobů, jak vás žena přivede k nezapomenutelnému orgasmu, když je nahoře. Znáte je všechny?

Abyste dosáhli v sexu blaha, nemusíte být akrobaté.

Existuje spoustu sexuálních pozic, ale buďmě upřímní, ne všechny jsou tak dobré a vzrušující, jak možná na první pohled vypadají. Některé totiž vyžadují velkou flexibilitu a vytrvalost. Jiné jsou jednoduše příliš složité na to, abyste je vůbec dokázali realizovat a některé vůbec nepřinášejí takové potěšení, jaké jste si od nich slibovali. Není proto divu, že většina párů má tendenci držet se osvědčeného misionáře. Než to ale úplně vzdáte, měli byste vědět, že nepotřebujete být hadí žena/muž, abyste dosáhli maximálního možného prožitku. Existují totiž mnohem jednodušší způsoby, jakými žena může přivést při sexu muže do totální extáze, a to když je nahoře. Sepsali jsme jich pro vás deset z nich, které byste rozhodně neměli podceňovat.

1. Tváří v tvář

Výzkumy dokazují, že pohled z očí do očí při sexu je důvěrnější a přináší více potěšení. Měli byste se na sebe vzájemně dívat, abyste zvýšili chemii při aktu.

2. Odvrácená tvář

Pohled na křivky ženských zad a zadečku dokáže muže nažhavit neskutečným způsobem. Dámy by se neměly stydět a navést mužovy ruce, aby se dotýkaly jejich boků a hladily celý trup.

3. Objetí

Žena si sedne na rovněž sedícího partnera a omotá kolem něj své nohy. Muž tak má ideální úhel pro hluboký průnik, když na něm žena „rajtuje“.

4. Amazonka

Muž si lehne na záda a přitáhne si kolena k hrudi. Žena si nad něj dřepne a on omotá své nohy kolem jejích boků.

5. Krab

Je podobná jako poloha na koníčka, jen žena sedící na muži natáhne své nohy přes jeho ramena a rukama se opře dozadu vedle jeho nohou.

6. Rychlovka

Ideální poloha, pokud na sex máte jen tři až pět minut. Partner leží na zádech s nohama ohnutýma v kolenou a žena je na něm rozkročená s lokty na posteli.

7. Výhled na prsa

Muž si lehne na zem, zvedne nohy a položí je na postel. Žena je nad ním na všech čtyřech, zatímco on do ní přiráží. Muž tak má ideální výhled na její pohupující se prsa (doporučujeme pro horňáky).

8. Na židli

Muž si sedne na židli a opře se. Žena se a něj posadí zády k němu a nohy položí mezi jeho.

9. Na gauči

Muž sedí na gauči a žena se na něj rozkročmo posadí, položí si kolena vedle jeho boků a drží se zadní strany pohovky, aby se po něm mohla pořádně povozit.

10. Most

Muž si lehne na záda a podloží si pánev polštáři. Žena si na něj sedne, natáhne nohy k jeho podpaží a jednoduše na něm začne „rajtovat“.

11. Stůl

Muž se posadí na židli s rozkročenýma nohama. Žena se posadí na něj a opře se rukama o stůl. Muž ji může držet za boky a ona může zvednout nohy nahoru na židli.


Přečtěte si také