návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: 10 znaků, že tahle holka není pro vás! Od jaké byste měli dát hned ruce pryč?

Člověk si často myslí, že potkal tu pravou. Ve skutečnosti se ovšem může jednat o mrchu a špatnou volbu, se kterou byste neměli mít nic společného! Jak to poznáte?
Vydáno: 15.05.2020, MilanR
10 znaků, že tahle holka není pro vás
Autor: istock.com 10 znaků, že tahle holka není pro vás

Máte holku a přemýšlíte nad tím, zda je ona konečně ta pravá? Nenechte se zmást náhlou zamilovaností, někdy vás může rychlé pobláznění z půvabné dívky a pravidelné dávky sexu přivést do pořádného vztahového průšvihu. Díky těmto znakům ovšem brzy přijdete na to, zda se s danou dívkou pouštět do něčeho vážnějšího. Kdy byste ji raději měli nechat být?

1. Zná se se sportovci. Pozor si dejte hlavně ve chvíli, kdy zná spoustu hokejistů či fotbalistů. To vždycky smrdí.

2. Lže o všem a za každé situace. Stačí i zdánlivé maličkosti a na první pohled nevinnosti. Třeba když svým kamarádům říká, že jste se potkali při běhání v parku místo skutečného seznámení v baru. Když nedokáže říct pravdu ani v tomhle, jak jí můžete věřit?

3. Vždy, když máte jít ven s kamarády, vymyslí si něco, abyste s ní zůstali doma. Bolí jí hlava, měla blbý den v práci, zemřel jí křeček z dětství… tohle se však opravdu nesmí stát pravidlem!

4. Pořád se fotí, aby vypadala na sociálních sítích co nejdokonaleji. Vy ovšem brzy přijdete na to, že se jedná o přetvářku a dokonalou iluzi.

5. Její bývalí partneři jsou obludy. Proč s nimi tedy byla? Že by kvůli tučnému kontu?

6. Je vegetariánka či veganka. Což není problém, pokud mezi ně patříte taky. Pokud si ovšem rád pochutnáváte na masu, máte nejspíš o brzké hádky postaráno.

7. Používá podivné rádoby cool zkratky, kterým nerozumíte jako „yolo“ nebo“xoxo“.

8. Ometáte se kolem ní už půl roku, ale ona se pořád nemůže vzdát svého současného přítele. Buď vás jen využívá, nebo se zkrátka nedokáže rozhodnout. Což je po takové době opravdu na pováženou. 

9. Říká vám, že byste se neměli zase tak často vídat. Co má ovšem pár, který spolu chodí, jiného dělat?

10. Stále musí vypadat dokonale, nosí tuny make-upu a bez značkové kabelky za několik tisíc nevyjde z bytu. Opravdu chcete holku, kterou spíš zajímá její dokonalý zevnějšek nebo co je zrovna in než vaše osobnost?

Proč ženy tolik milují kérky?

ODHALENO: Tetování vám pomůže dostat holku do postele! Proč ženy kérky tolik rajcují?

Jak mít i po letech vztahu nejlepší sex? 1

5 rad, jak si i po letech ve vztahu dopřát ten nejlepší sex! Co musíte dělat, abyste holku nezačali nudit?

Článek je zařazen v: vztahy , pravá láska , znaky , dívka , nechat holku , důvod

reklama