ODHALENO: 12 největších problémů, které trápí muže a ženy je nikdy nepochopí. Dámy, tohle si určitě zapamatujte!

I muži mají své dny...

Téměř všichni mluví o tom, čemu všemu muži u žen nerozumí. Velmi málo lidí ale ví o problémech, kterým musí čelit muži, když jim nerozumí ženy. I oni totiž často trpí kvůli mnohým biologickým předurčením. Pokud vás zajímá, co všechno u nich vyvolává nelibé pocity, jste na správném místě. Máme pro vás 12 největších problémů, které muže trápí a ženy je podle nich jen těžko dokážou pochopit. Kdybyste se tedy mužů zeptali na to, čemu by měly ženy porozumět v jejich chování, odpověděli by vám přesně takhle:

1. Proč bychom nemohli požádat o pomoc?

Ano, je všeobecně dáno, že muž může dělat všechno sám a nevyžaduje žádnou pomoc. I on ji ale občas potřebuje a je to úplně normální. Muž je taky člověk, ne robot!

2. Dokonce i my máme rádi komplimenty.

Dokonce i chlapi chtějí slyšet komplimenty i od jiných žen než jen od jejich matky. Ženy se navzájem chválí neustále, mužům ale lichotí jen zřídka. Takže dámy, pokud máte pocit, že je muž fakt krasavec, řekněte mu to. Je pravděpodobné, že už to opravdu dlouho neslyšel.

3. Proč bychom měli dělat první kroky jenom my?

Řekněme si to narovinu, první kroky nejsou vždycky snadné. Tak proč by je měli dělat jen muži? Doba se změnila, mužské a ženské role jsou úplně jiné než před několika desítkami let, přesto se stále očekává, že první krok učiní muž. Dámy jsou přece na prvním místě, tak proč ne i v tomhle?

4. Očekává se od nás, že budeme vždycky silní, co ale naše citlivá stránka?

Proč by muži nemohli taky občas ukázat svou slabost? Mají taky právo být citliví. To, že nebrečí tak často jako ženy, neznanmená, že nemají emoce nebo jsou drsňáci za každých okolností. Ano, i muži mají právo vybrečet se a zbavit se svých frustrací.

5. Nejsme schopni pamatovat si pro nás nepodstatné věci.

Ženy nikdy nechápou, že to není o tom, že muži věci zapomínají, ale o tom, že méně důležitým věcem nevěnují stejnou pozornost. Muži si dobře pamatují filmové hlášky, sportovní statistiky nebo politické události, pokud ale jde o to, co měla jejich přítelkyně na sobě na prvním rande, ženy od nich nemůžou očekávat správnou odpověď.

6. Nehody spojené s varlaty fakt bolí!

Věc, kterou nikdy žádná žena nemůže pochopit, je pocit, který muži cítí, když je někdo kopne či něco zasáhne do varlat. Každý muž by rád vzkázal ženám tuhle krátkou zprávu: je to mnohem bolestivější, než si vůbec dokážete představit!

7. Nikdy nepochybujte o naší schopnosti dělat více věcí najednou!

Proč si ženy vždy myslé, že muži nejsou dobří v dělání více věcí najednou? Dokonce i muži totiž mohou vařit, pomáhat dětem s domácími úkoly, učit je, jak se správně chovat, a uklízet zároveň. Pro ženu je přitom nadlidským výkonem odpovědět na jednoduchou otázku, když v televizi běží její oblíbený seriál.

8. Naše mlčení neznamená, že se něco děje.

Pokud muži občas mlčí, není to důvod se bát nebo začít přemýšlet, co je špatně. Když jsou ticho, většinou se neděje vůbec nic, jen prostě nepotřebují neustále mluvit, jak to dělají ženy.

9. Rozumíme řeči na rovinu, nechápeme náznaky.

Muži nerozumějí náznakům a ani se jim hra na nápovědy nelíbí. Věří v přímý a jasný rozhovor. Takže dámy, řekněte jim přesně, co potřebujete, chcete nebo na co myslíte. Nezkoušejte jejich myšlení tím, že budete mluvit v náznacích, protože muži je prostě nepochopí.

10. Všechno, co říkáme, myslíme přesně tak, jak to říkáme.

Dámy, pochopte prosím, že v tom, co muži říkají, není žádný skrytý význam. Je to tak snadné, muži prostě tím, co říkají, nikdy nemyslí nic víc než to, co říkají.

11. Dokonce i my můžeme být oběťmi sexuálního harašení.

To jsou fakta! Případy sexuálního obtěžování mužů jsou stále častější a stávají se taky vážným problémem.

12. Sex vyřeší všechno… opravdu?!

Opravdu si některé ženy myslí, že sex pro muže funguje jako lék? Co když přišli o práci nebo je jejich matka v nemocnici? Opravdu si, dámy, myslíte že sex to všechno spraví?

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži sex právo problémy nedorozumění varle

Přečtěte si také