Polohy pro nejlepší orgasmus. 1
Autor: istock.com Polohy pro nejlepší orgasmus. 1

ODHALENO: 3 sexuální polohy, ve kterých s vámi bude mít holka vždy orgasmus! Věděli jste o nich?

Publikováno: 03.08.2018
Chcete přivést vaší holku pokaždé do sedmého nebe? Zde máte zaručený návod!

reklama

Sex je nejen o vášni mezi dvěma lidmi, je také o cviku a zkušenostech. A uspokojit svou partnerku někdy chce slušnou praxi, ale také ji pořádně poznat. Každého totiž baví něco jiného a každý je trochu jinak stavěný. Existují ale věci, které jsou v sexu univerzální. A mezi ně patří i polohy, které dovedou ženu zaručeně k orgasmu. V jakých pozicích svou holku vždy dokonale uspokojíte?

1. Na koníčka – V téhle poloze vaší partnerce nabídnete možnost se na vás tzv. posadit, zatímco se vzájemně líbáte a jeden druhému děláte dobře. Získáte tak silné spojení, odpočinete si a ještě navíc už nikdy nebudete chtít sedět bez ní na vašem klíně. Vášnivé vyvrcholení je zaručeno.

2. Na stole Tahle oblíbená sexuální poloha není nic nového. Dělat to na stole většinou vyžaduje dávku spontánnosti a vášně, která vede k báječnému sexu, skvěle kontrastujícímu s klasickým stykem na posteli. Jenom dávejte pozor na hranaté předměty!

3. Obrácená kovbojka V této poloze získá žena všechnu kontrolu. Zatímco ležíte, ona je nahoře a může s vámi dělat, co chce. V neposlední řadě má také více prostoru na nohy. Ženy milují pragmatismus. Dopřejte jim ho.

Co by měla dělat žena před sexem?

ODHALENO: Holky, pokud budete dělat před sexem tuhle divnou věc, máte jistý bouřlivý orgasmus! Co vás vystřelí až ke hvězdám?

Nejlepší polohy na masturbaci

ODHALENO: 6 masturbačních poloh, které ženám zajistí orgasmus lepší než při sexu. Dámy, znáte je všechny?

reklama