Jak na ženský orgasmus? 1
Autor: istock.com Jak na ženský orgasmus? 1

ODHALENO: 3 tajné způsoby, jak ženu přivést k orgasmu. Jaký je podle vědců nejlepší?

Publikováno: 07.11.2019
Jak podle vědců přivést ženy správně k orgasmu?

reklama

Je docela obecně známým faktem, že páni se k orgasmu dostanou podstatně rychleji a jednodušeji než dámy. Ti skuteční borci ale nikdy neodejdou z boje, dokud není doválčeno. Protože ale ne každý chlap ví, jak vlastně na to (což je samo o sobě dost smutné téma, ale to si necháme na jindy), rozhodla se skupina vědců z Indiana University a Chapman University dotázat 52 tisíc lidí všech možných ras a sexuálních orientací, po čemž vznikla tzv. zlatá trojice věcí, které ženský orgasmus prakticky 100% zaručí. O jaké jde?

Jsou jimi vášnivé líbání, dráždění klitorisu a orální sex. Studie byla publikovaná v Archives of Sexual Behavior a jen tak pro představu, zatímco orgasmus při sexu s partnerem zažívá v průměru 95 % heterosexuálních mužů, k tomu samému se přiznalo jen 65 % heterosexuálních žen.

To pak může být způsobeno i tím, že existují dva druhy ženského orgasmu a má to mnohem víc společného s psychikou než fyzičnem. Pokud se však rozhoupete k jedné z výše uvedených věcí a zároveň budete vědět, co děláte, je úspěch prakticky zaručen.

sex

ODHALENO: 5 signálů, že tě chce jen na sex. Jak to rychle prokouknout?

Sexuální trapasy 1

ODHALENO: 8 trapných historek o tom, jak si to lidé museli v půlce sexu přestat rozdávat!

reklama