Sex a vztahy

7. listopadu 2019 15:03

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 3 tajné způsoby, jak ženu přivést k orgasmu. Jaký je podle vědců nejlepší?

Jak podle vědců přivést ženy správně k orgasmu?

Je docela obecně známým faktem, že páni se k orgasmu dostanou podstatně rychleji a jednodušeji než dámy. Ti skuteční borci ale nikdy neodejdou z boje, dokud není doválčeno. Protože ale ne každý chlap ví, jak vlastně na to (což je samo o sobě dost smutné téma, ale to si necháme na jindy), rozhodla se skupina vědců z Indiana University a Chapman University dotázat 52 tisíc lidí všech možných ras a sexuálních orientací, po čemž vznikla tzv. zlatá trojice věcí, které ženský orgasmus prakticky 100% zaručí. O jaké jde?

Jsou jimi vášnivé líbání, dráždění klitorisu a orální sex. Studie byla publikovaná v Archives of Sexual Behavior a jen tak pro představu, zatímco orgasmus při sexu s partnerem zažívá v průměru 95 % heterosexuálních mužů, k tomu samému se přiznalo jen 65 % heterosexuálních žen.

To pak může být způsobeno i tím, že existují dva druhy ženského orgasmu a má to mnohem víc společného s psychikou než fyzičnem. Pokud se však rozhoupete k jedné z výše uvedených věcí a zároveň budete vědět, co děláte, je úspěch prakticky zaručen.

Sdílejte článek
Štítky vědci Sex Ženy muži studie orgasmus tajné způsoby

Přečtěte si také