ODHALENO: 3 triky, kterými přemluvíte holku k rychlovce. Pánové, tímhle nažhavíte každou!

Ženy to často chtějí pomalu a romanticky, chlap ji chce zase často mít co nejrychleji. Jak mohou pánové jednoduše dosáhnout svého?

Znáte ten pocit, když jedete domů, kde čeká vaše holka a jediné, co chcete, je strhnout z ní oblečení a pořádně si to rozdat? Jenže ženský to mají jinak. I když mají rychlovky rády, potřebují navnadit, protože jede pouze ten, kdo maže! A tahle starost je na vás! Celý den se o partnerku musíte starat tak, aby nakonec ve dveřích strhla oblečení ona z vás. Akci naplánujte tak, aby byla doma dřív než vy a už se na vás pořádně nažhavila. Docílíte toho těmito jednoduchými triky.

Zprávy – Tak prosté. Od rána jí pište, jak se na ni těšíte, jak je krásná a jak moc ji chcete. Připomeňte jí, co se vám na ní nejvíc líbí a zavzpomínejte společně na nejlepší poslední sex poslední doby. Řekněte jí, co všechno jí chcete dělat a nezapomeňte zdůraznit, že jí to taky uděláte hned, jak se uvidíte.

Sprostá fotka či video – Možná nejste zvyklí, posílat si sprosťárničky, ale věřte, že i fotka kalhot, ve kterých se vzdouvá penis, jí potěší. Obzvlášť, pokud dáte dost jasně najevo, že takhle vypadáte, jen když si ji představíte. Ale bacha, co všechno posíláte. Nezapomínejte, že v době internetu a chytrých telefonů se může vše rychle otočit proti vám

Masturbace – Hodinu před tím, než budete doma, jí přikažte, že si musí udělat pohodlí a začít masturbovat. Posílejte jí krátké rozkazy, co má dělat (např. pusť si naše oblíbené porno, lehni si na postel, vezmi si fialového robertka, přesně 5 minut si to pomalu dělej, nesmíš vyvrcholit….). Všechny rozkazy pište krátce, výstižně a zaměřte se na to, co má ráda. V žádném případě však nesmí dosáhnout orgasmu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také