Sex a vztahy

29. července 2020 17:02

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 8 největších chyb, které dělají ženy při sexu! Holky, tohle do postele vážně nepatří

Přehled těch nejčastějších chyb, s nimiž se setkávají chlapi v posteli dnes a denně.

Některé ženy si myslí, že stačí mít sexy postavu, skvělá prsa a vypadat jako dokonalá holka z Instagramu a úspěch u chlapů i v posteli je zaručen. Jenže když pak dojde na věc, muž často zjistí, že místo vysněné sexuální bohyně mu leží v posteli totální prkno, s nímž si zrovna dvakrát neužije. Ne, ani ženy nejsou v sexu automaticky přebornice. Naopak, většina z nich dělá při sexuálních hrátkách tyto základní chyby, které lezou mužům vážně na nervy. Holky, tomuto se během sexu opravdu vyhněte!

Herecký výkon – Každý muž ví, že většina z vás se při klasickém sexu orgasmu nedočká. Takže se po minutě přestaň svíjet, jako když do tebe někdo šije volty paralyzérem. Vypadá to komicky a Oscara ti za ten herecký výkon nikdo nenadělí.

Málo mluvíte – Možná vás to překvapí, ale muž opravdu neumí číst myšlenky a někdy zkrátka neví, jak to máte v posteli ráda a co přesně potřebujete. Tak se mu to nebojte říct a vášnivě mu pošeptat do ucha, jak to chcete.

Špatná hygiena – Jasně, teď sice frčí návrat k přírodě, ale chlapi si ho asi radši vychutnají na Prima ZOOM než v tvých kalhotkách. Tak buď pro dobro všech zase dobrá kamarádka s žiletkou.

Ležíte jak prkno – Myslíte si, že v posteli by se měl snažit hlavně chlap? Takhle to v praxi fakt nefunguje. Pokud chcete, aby vás předcházela vaše skvělá sexuální pověst, tak se začněte trochu snažit! Neležte jak žehlicí prkno a začněte hezky střídat polohy či vrtět svým zadečkem!

Jste celou dobu ticho – Ani na vteřinu hlasitě nevzdychnete vzrušením nebo si neřeknete, jak se vám to líbí. O rajcovním sténáním jste zkrátka asi vůbec neslyšela a svou nečinností byste dokázala nejednoho chlapa uspat.

Pořád se omlouváte – Nejmíň sexy je, když je holka nesvá. Pokud se trochu stydíš, je to roztomilý. Ale mít zhasnuto či zakazovat sahat na tvoje křivky protože jste trochu přibrala, fakt muže maximálně odradí. Zejména, když se u toho za svou postavu ještě omlouváte. To každému brzy přejde chuť.

Hrajete si na pornoherečku – Je sice fajn, když holka občas převezme iniciativu, ale pokud začne být moc "hr", agresivní a moc sprostá hned na začátku, jde z toho strach. Takže si smaž z obličeje ten výraz, který sis nabiflovala od Jenny Jameson a buď svá.

Nechcete mu poskytnout orální sex – Do orálního sexu vás musí chlap přemlouvat a většinou k němu svolíte jen proto, že vám předtím poskytl stejné potěšení on. I přesto se však moc nesnažíte, vlastně si s ním vůbec nehrajete a už vůbec nepoužíváte svůj mrštný jazýček. To ale vážně musíte změnit!

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy chyby holky při sexu

Přečtěte si také