ODHALENO: 5 nemocí a bolestí, které vám zázračně vyléčí orgasmus! Proč byste ho měli mít co nejčastěji?

Orgasmus není jen nepopsatelně boží pocit a sexuální vyvrcholení, ale může být velice prospěšný i pro vaše tělo a zdraví!

Kromě blaženého pocitu a poškrábaných zad má orgasmus podle vědců ještě jeden zásadní efekt. Dokáže vyléčit spoustu nemocí a ulevit od bolesti! Tlustou knihou Domácí lékař tedy podložte postel a hupněte do ní! Orgasmus užívejte třikrát denně po dvou dávkách na:

1. Bolest hlavy – Výmluva, že vás bolí hlava a na sex nemáte náladu, rozhodně není na místě! Endorfiny, které se během sexu a orgasmu uvolňují v těle, mohou zásadně zmírnit palčivou bolest migrény či ji zcela odstranit.

2. Škytavka – Jasně, na škytavku se neumírá. Jen pokud kvůli ní nespácháte sebevraždu. Škytavka dokáže být pěkně otravná, ale právě orgasmus vám od ní pomůže. Podle doktorky Francis Fesmire díky vaginální stimulaci nejenže můžete dosáhnout orgasmu, ale zbavit se i nepříjemného hýkání.

3. PMS – Během premenstruačního syndromu, kdy vás bolí břicho tak, že máte pocit, že exploduje, je sex asi tím posledním, na co máte náladu. Jenže při orgasmu dochází ke kontrakci děložních svalů a bolest v podbřišku téměř zázračně mizí.

4. Stres a deprese – Kromě uvolněného endorfinu a oxytocinu, které jsou styčnými důstojníky v boji proti stresu, tak i sperma obsahuje chemické látky, které podle lékařů podporují dobrou náladu. Sperma tak dobře funguje jako antidepresivum. Ale pozor, jen při orálním použití!

5. Nespavost – Během sexu dochází k celkovému uvolnění organismu (dobře, tak po něm, protože do té doby jste vzrušením napnutí jak pružina) a v těle zavládne díky hormonům zvláštní klid a mír. Usínat tak budete se sladkým úsměvem na tváři.

Sdílejte článek
Štítky nemoci Sex orgasmus bolesti zdraví

Přečtěte si také