Sex a vztahy

28. července 2020 17:24

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 tipů, jak si prodloužit orgasmus o desítky vteřin! Teď si ho vychutnáte mnohem déle

Zaručený manuál, který přivede vás i partnerku do sedmého nebe.

Jako malí a nezkušení jste možná věřili povídačkám v erotických pořadech o třicetiminutovém až hodinovém orgasmu. A ani porno v tomhle „překvapivě“ není mnohdy dvakrát upřímné. Jakmile jste však pronikli do tajů sexu, zjistili jste, že slastné vyvrcholení trvá jen pár vteřin. I ty však za to rozhodně stojí. I přesto ovšem existují zaručené způsoby, jak si tyto vteřiny blaha ještě o několik sekund prodloužit. Věděli jste o nich?

1. Při předehře se záměrně vyhýbejte intimním partiím a líbejte se na krku, stehnech, prsou, či bříšku. Nedotýkejte se ale „tam dole" ani neprovádějte orální sex. Vzrušení se ve vás bude hromadit, a jakmile zákaz nakonec porušíte, orgasmus bude delší a silnější.

2. Navzájem se provokujte tím, že chvíli sice budete toho druhého dráždit v rozkroku rukou či jazykem, ale vždy jen na chvíli. A pak se opět budete věnovat něčemu jinému. Vzrušení se bude opět stupňovat a zesilovat, až vybouchne do slastného ohňostroje.

3. Při souloži na chvíli přestaňte a dejte si pár vteřin pauzu. Absolutně zmrazte svoje pohyby a nic nedělejte. Ucítíte silné pulsování ve svých genitáliích a pravděpodobně i v těch partnera či partnerky. Pak opět začněte přirážet a po chvíli opět ustaňte. "Drastičtější" verze je penis úplně vytáhnout, pár vteřin počkat a pak opět zasunout. Jakmile však vzrušení nebudete moct vydržet a budete cítit, že přichází vyvrcholení tak…

4. Nepřestávejte! Přicházející orgasmus si prodloužíte tím, když nepřestanete přirážet, ani když cítíte, že ten nejsilnější pocit už opadá a ozvěna vašeho sténání se pomalu rozplývá. Může totiž přijít další vlna orgasmu, daleko mocnější a silnější, tak ještě chvíli vydržte.

5. Máte-li energii a sílu, sex si po krátké pauze zopakujte. Další orgasmus totiž bude pravděpodobně daleko intenzivnější a delší kvůli prokrveným intimním partiím. Ti zdatnější si pak mohou střihnout i třetí či čtvrté číslo.

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus tipy dlouhý orgasmus delší orgasmus

Přečtěte si také