ODHALENO: 4 nejčastější výmluvy chlapů, když nechtějí sex! Jaké lži používají?

Znáte zajetý stereotyp, že pouze holky se vymlouvají na sex s hláškami, že je bolí hlava? Opačného pohlaví se podobné věty ale týkají také!

Ano, odmítání sexu není pouze záležitostí žen. I muži prožívají dny, kdy na sex nemají ani pomyšlení. Co je ovšem stejné u mužů i žen jsou výmluvy. Nikdo prostě nechce na férovku říct: „Dneska na tebe fakt nemám náladu.“ A tak i muži zabrousí do malých lží, o kterých si myslí, že ženám tolik neublíží. Opak je ale někdy pravdou. Co myslíte, jsou tyto výmluvy ještě průhlednější než ty ženské?

1. Jsem unavený/Cvičil jsem

Na fyzickou námahu se, prosím, nevymlouvejte. Nemá to totiž vůbec smysl. Pro ženy je to asi podobná situace, jako když zamáváte býkovi před očima rudou látkou. Holky totiž dokáží alespoň k rychlovce velmi snadno rozpálit i pekelně unaveného muže. A navíc, můžete nějak odporovat, když vám partnerka do ucha pošeptá: „Tak si jenom lehni a já se o to postarám.“?

2. Ráno brzo vstávám

Na tuhle výmluvu také bacha. Obzvláště, když jste si s partnerkou den před tím do tří do rána užívali nespoutaný sex a nechtěli jste ji nechat spát.

3. Chci se na to dokoukat

Nejtrapnější výmluva ze všech možných výmluv. Chcete dokoukat film? Vážně? Je to lepší, než koukat na sexy a zcela nahou partnerku, která na vás třeba sedí a užívá si to?

4. Jsem myšlenkami jinde

Pokud myslíte na práci či jiné problémy, vaši touhu po sexu by to rozhodně zabít nemělo. Obzvláště, když se před vás postaví holka v sexy prádle. Při sexuálních radovánkách se navíc nádherně uvolníte a vaše hlava dokonale vypne. A to přesně při „jiných myšlenkách“ potřebujete.

Sdílejte článek
Štítky Sex muži lži výmluvy

Přečtěte si také