ODHALENO: 4 typy holek, které muži absolutně nenávidí! Proč o tyhle nány nikdo nestojí?

Víte, jak správně sbalit chlapa?

Povaha je něco, co člověk jen tak nezmění. Ani kdyby se snažil sebevíc, nebo to dokonce zkoušel dělat pro druhého, povaha je zkrátka daná, a pokud jste se narodili s jednou z těch horších, možná už jste si všimli, že to máte v životě o něco těžší než ostatní. Co se týče mužů a žen, je to pak vlastně docela prosté. Existují přesně čtyři typy holek, které chlapi nenávidí a v životě se jim vyhýbají. O jaké jde?

Panovačná

Ví všechno nejlíp, nenechá si poradit, je soběstačná do takové míry, že je to až neúnosné, a celou dobu vám dává najevo, že vás vlastně k ničemu nepotřebuje. Víte co? Má pravdu. Tak prostě odejděte.

Herečka

Miluje drama a dokáže udělat z každého komára velblouda. Nejenže jí nemůžete moc věřit, ale zároveň si od ní ani nikdy neodpočinete. Pořád něco řeší.

Divoká

Na každém prstu deset kluků, věčně na nějaké akci, nikdy nemá čas pouze pro vás, vyhýbá se samotě, nechce se vázat. Ze začátku budete doufat, že se vám ji podaří změnit, nikdy to však nedokážete. Je sice ze všech nejhezčí, bez ní ale budete šťastnější.

Nudná

Nudné holky bez zájmů, přátel, a se spoustou volného času se většinou chtějí co nejrychleji vázat, aby měly nějakou jistotu, že zase neskončí samy. Co ale nechápou je, že ony jsou tím problémem.

Sdílejte článek
Štítky muži vztahy nenávist typy holky

Přečtěte si také