Sex a vztahy

29. ledna 2021 11:42

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 4 vlastnosti, které muži na ženách oceňují! Dámy, děláte aspoň jednu z nich?

Dost často se omílají dokola věci, které muži na ženách bytostně nesnáší, jako je třeba pomlouvačnost nebo marnivost. Ale co na nich tedy nejvíc oceňují?

1) Stejně jako pracovní nasazení je důležitá schopnost pracovat na partnerském vztahu. V každém zaměstnání pracujeme na tom, abychom se posouvali neustále dopředu. Stejně tak chce muž vidět, že jeho partnerka pracuje na zlepšování jejich vztahu, což vyžaduje čas, energii a hlavně ochotu se na fungujícím vztahu podílet.

2) Muži chtějí ženu, která má svůj vlastní názor a umí si za ním stát. Rozhodně ve vztahu ocení víc takovou ženu, která má charakter, než tu, která jen bude následovat všechno, co si zamanou. Hlavně v případech, kdy se žena snaží muže až příliš potěšit a vzdá se svých vlastních potřeb, pak přináší velkou oběť na úkor partnera. Tomu to bude možná zpočátku vyhovovat, ale do dlouhodobého vztahu si každý muž přeje ženu, která si stojí za svým.

3) Má vlastní koníčky a sny. Vztahy často nekončí dobře, pokud jeden z partnerů nemá už ty cíle jako měl před začátkem vztahu. Na začátku je sice fajn, že se žena vzdá třeba hraní na kytaru s kamarády, aby mohla být víc se svým drahým, ale časem začne být celkem frustrující, že teď už je její "zábavou" jen partner. Nikdo nemůže zvládnout tomu druhému poskytovat životní motivaci za něj ani suplovat všechen jeho volný čas.

4) Podporuje ho v jeho snech a cílech. Protože každá žena měla mít svůj život, koníčky, sny a cíle. Stejně tak by ale měla podporovat svého partnera i v těch jeho vášních. Přestože se na začátku vztahu zdá, že oba dva souhlasí se životní náplní a cíli toho druhého, tak to zanedlouho tak jednoznačné být nemusí. Když ale každý chce úplně něco jiného a směřuje jinam, tak to druhého zraní. I muž si přeje k sobě takovou ženu, která bude stát po jeho boku, ať už se bude snažit dosáhnout čehokoliv.

Sdílejte článek
Štítky hobby Ženy muži vztah vztahy co muži na ženách ocení

Přečtěte si také