ODHALENO: 5 důvodů, proč by měla každá holka denně masturbovat! V čem vám to pomůže?

Naivně si myslíte, že každodenní masturbace je u holky špatná? Vůbec ne! Pro vaše zdraví a tělo je dokonce prakticky povinná!

Ano, masturbace je naprosto přirozenou a dokonce zdravou věcí a rozhodně jí neholdují pouze muži. Naopak, ženy by se měly soukromým radovánkám věnovat prakticky stejně, jako mužský protějšek. Ano, každodenní masturbace se opravdu vyplatí. Vašemu tělu totiž tyto chvilky potěšení velmi prospívají. A my vám nyní řekneme proč.

Zlepší se vám spánek! - Trápí vás nespavost? Několik orgasmů vás dokonale uspí. Vyplavený oxytocin uklidní tělo. A když nemůžete mít sex, bohatě stačí i masturbace. Druhého k tomu ani nepotřebujete.

Zmírní se vám menstruační křeče - Pokud vás trápí menstruační křeče, lékaři doporučuji orgasmus. Ten bolest zaručeně odvede od pozornosti a ve výsledku bolest zklidní.

Budete mít silnější srdce a nižší riziko diabetu - Dobrý orgasmus zapříčiní, že vaše srdce pumpuje tak rychle, jako kdybyste měla strach o svůj život. Vědci zjistili, že právě pravidelná a častá masturbace zlepšuje kardiovaskulární zdraví. Náchylnost k srdečním onemocněním se tak snižuje, čím více se věnujete masturbaci. Zároveň se také snižuje riziko diabetu druhého typu.

Zvyšujete sílu pánevního dna - Pravidelná masturbace je skvělým tréninkem pro vaše pánevní dno, což oceníte nejen v pozdějším věku, ale také při sexu s partnerem.

Zvládnete stres - Existují legitimní vědecké studie, které tvrdí, že orgasmy pomáhají zvládat stres. A rozhodně je to lepší než snězení tabulky čokolády, po které zaručeně přiberete. Tělo vám tak za tohle jedině poděkuje.

Sdílejte článek
Štítky Ženy masturbace denně

Přečtěte si také