ODHALENO: 5 důvodů, proč se nevdat za svého partnera. Jestli vám tohle dělá, prchejte!

Jestli jste se svým klukem už nějaký ten pátek, možná uvažujete pomalu o tom, jestli si ho vzít, nebo ne. I když jste byly na počátku hodně zamilované, vždy jsou pochybnosti na místě. Co vám napoví?

Tyto věci byste partnerovi odpouštět neměly. Jinak z toho vyjdete nakonec špatně.

1) Dokáže být agresivní a dá vám pár facek. Násilí páchané na ženách je bohužel za zavřenými dveřmi hodně časté. Nevěřte tomu, že když to udělal jednou, znova už to neudělá. Takoví lidé se nemění. Rozhodně si nezasloužíte, aby s vámi někdo takhle zacházel. Nepřehlížejte tyto důležité varovné signály.

2) Podvádí. Jde spíš o to, že ohrožuje vaše zdraví, rozbijí důvěru mezi vámi, projevuje neúctu. Podvádění je projevem sobectví. Tolerovaná nevěra je něco jiného, v tom případě máte spíš polygamní vztah. Nevěra však vždy obsahuje lež.

3) Neukazuje vás ostatním. Vlastně vás nepředstavil rodině, známým ani kamarádům. Nemá potřebu kdekoliv se s vámi chlubit. Určitě to není v pořádku a napovídá to o tom, že byste si jej asi brát neměla. Jestli mu na vás záleží, bude vás rád prezentovat před ostatními.

4) Má nějakou závislost. Jestli má nějakou závislost a vůbec to neřeší, potom je na místě vzít nohy na ramena. Bez toho, aby doopravdy chtěl, se závislosti, ať na alkoholu nebo drogách, nezbaví. A vy rozhodně nebudete takovou motivací. Proto si ho neberte.

5) Manipuluje s vámi. Jestli s vámi manipuluje, přivádí k šílenství, rozhodně si ho neberte. Je ovládající typ člověka, sobecký, proto byste jej neměly mít ve svém životě. Tyhle boje se mohou zintenzivnit a nakonec budete nenávidět celý svůj život. Nedělejte chybu a raději ho opusťte.


Přečtěte si také