návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 jednoduchých pravd o vztazích, které by měl znát každý pár

Chcete být ve vztahu opravdu šťastní či s jistotou vědět, že jste potkali tu pravou lásku? Stačí se řídit těmito jasnými fakty.
Vydáno: 24.10.2018
Základní pravdy o vztazích. 2
Autor: istock.com Základní pravdy o vztazích. 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O vztazích už toho bylo napsáno spoustu, a tak je těžké určit, co přesně je pravda a co nikoliv. Pokud byste si v tom tedy teď chtěli udělat menší pořádek, máme pro vás pět jednoduchých pravd, které napravují ta nejčastější falešná očekávání. A možná vám i pomohou být si ve vašem vztahu mnohem jistější. A samozřejmě hlavně šťastnější.

Na začátku musí být vášeň – Ano, na začátku by měla být vášeň. Stejně tak je ale důležité vzájemné pohodlí a pocit, že jste s tím druhým v bezpečí. Vášeň rozhodně není to nejdůležitější, ale je zejména zpočátku podstatná.

Šťastný pár nemusí mít stejné zájmy – Každého baví různé věci a vztahy nejsou založeny čistě na tom, že oba mají rádi stejný seriál. Naopak, jedinečnost vám v očích partnera pomůže.

I šťastné páry se někdy pohádají – Párům, které se nehádají, je většinou už všechno jedno. A to nikdy není dobré znamení. Rozhodně to neznamená, že byste měli být sprostí nebo si jinak ubližovat. Rozdílné názory jsou ale pro každý vztah zdravé.

Partner nemusí milovat vaši rodinu a přátele – Od vašeho partnera byste nikdy neměli očekávat, že bude bezpodmínečně milovat vaše blízké. Vybrali jste si pro vztah sebe, mělo by záležet především na tom.

Nemusíte být pořád spolu – Každý člověk potřebuje dříve či později trávit nějaký čas o samotě. Zdravý vztah je o tom nechat partnerovi dostatek prostoru k tomu, aby byl šťastný.

COOLfeed 17.9.2018
COOLfeed 17.9.2018
Co můžete dělat, jen když jste single?

ODHALENO: 11 věcí, které můžete dělat, jen když jste single. Tohle ve vztahu rozhodně nezažijete!

V jaké poloze spíte?

Pozice, ve které spíte prozradí, jak je na tom váš vztah. V jaké z těchto 5 poloh spíte?

Článek je zařazen v: vztahy , pravdy , o vztazích , odhaleno , fakta , základní pravdy , jednoduché pravdy