ODHALENO: 5 nejčastějších chyb, které dělají holky v posteli! Co kluci při sexu opravdu nenávidí?

Holky víte, na co jsou chlapi při sexu opravdu alergičtí?

Jste si v posteli nejistá, nebo se považujete za sexuální bohyni? Jsou chyby, které možná děláte, ale nikdy se je nedozvíte. Zato chlapi v hospodě ano. Ať už máte náhodné milence, nebo stálého partnera, vyvarujte se těchto chyb a buďte ta nejlepší, kterou kdy měl!

Aktivitu necháváte na partnerovi a ležíte jako prkno - Jasně, po přemlouvání jste svolila k milování, tak ať se partner snaží. Ale jestli chcete, aby vás v dobrém vaše sexuální pověst předcházela, tak se začněte trochu snažit! Nudné prkno, které se sotva pohne, v posteli víckrát nikdo nechce.

Z orálního sexu se vám chce zvracet - Muži ho milují. Pokud to pochopíte, překonáte svůj dávicí reflex a budete mu to dělat často a ráda, tak vás bude na rukou nosit a do nebes vychvalovat. Hlavně nedělejte otrávené ksichty.

Stydíte se za svoje tělo - Šel s vámi do postele, takže se mu nejspíš líbíte. Tak se přestaňte stresovat celulitidou nebo špíčkem na břiše. Hlavně ho na své “nedokonalosti“ ještě sama neupozorňujte! Prostě si to jen užijte a starosti pusťte z hlavy.

Neřeknete si, jak to máte ráda - A čekáte, že vám bude muž číst myšlenky. Každá žena je jinak citlivá a co muži fungovalo u jedné, nemusí fungovat u druhé. Řekněte si, jak a co chcete. Muž bude jedině rád!

Nikdy sama nezačnete - Chlapi ocení, pokud projevíte iniciativu a jako první začnete sexuální hrátky. Stačí ho překvapit v sexy prádle, vyjádřením vašeho sexuálního přání, nebo mu během dne pošlete rajcovní MMSku, kvůli které přijde dřív z práce.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex orální sex chyby sex v posteli ženské chyby

Přečtěte si také