ODHALENO: 5 pravidel pro dokonalé první rande! Tohle vám zaručí nejen další schůzku

Zdánlivě jednoduchá pravidla, jak okouzlit svůj protějšek, která ovšem stále někteří nechápou.

Z prvního rande bývají obvykle nervózní nejenom ženy, ale i muži. Obzvlášť pokud jdete na schůzku s někým, z koho jste úplně hotoví… Člověk neví, co si vzít na sebe, kam jít, o čem mluvit, ani jak moc se přetvařovat. A v době pandemie je randění disciplínou ještě daleko těžší a složitější. Seznam pravidel, který jsme připravili, vám pomůže tento nelehký den zvládnout.

1. Místo – Pokud jdete na rande s někým, koho už znáte delší dobu a víte, co má rád, volba je jednoduchá. V případě, že jdete na rande s úplně novým objevem, zvolte neutrální místo, které máte rádi vy. Nikdy nevolte podnik či místo, které neznáte.

2. Konverzace – Tohle je ta nejhorší část. Přiznejme si, že v momentě, kdy nastoupí nervy, může se i ze skvělého řečníka stát koktající ňouma. V tomto bodě platí jediné – předem si připravte pár okruhů, o nichž byste mohli mluvit, ale neučte se nic zpaměti, pak by vás vykolejilo i to, že jeden zapomenete. Poslouchejte, reagujte, neskákejte do řeči. A když budete moc nervózní, nebojte se to přiznat.

3. Telefon – Žijeme sice v moderní době, ale ani ta neomlouvá situaci, kdy si na rande jeden z páru začne hrát s telefonem, vyřizovat maily, esemesky, hovory, nebo si dokonce začne na sociálních sítích psát s kamarády. Mobil je prostě totální zabiják rande. Pokud předem víte, že budete muset vyřešit něco důležitého, omluvte se hned na začátku schůzky.

4. Jídlo – Tady se řiďte jednoduchým pravidlem. Když dojde na jídlo, neobjednávejte nic, po čem bude ten druhý vypadat jako prase!

5. Rozloučení – Ideálně žádné jazyky a pokusy o svedení. Neříkáme, že když se na prvním rande s někým vyspíte, nemůže z toho být vztah, ale pravděpodobnost se snižuje. Stačí přátelské objetí a lehká pusa. No, a pokud se vám rande líbilo, pošlete protějšku zprávu a poděkujte za hezký večer. To je známka toho, že chcete pokračovat.

Sdílejte článek
Štítky rande první rande Sex pravidla tipy randění

Přečtěte si také