ODHALENO: 5 sexy věcí, které musíte vyzkoušet v posteli v roce 2022!

Aneb co udělat pro to, aby vám to v tomto roce v posteli co nejvíce šlapalo.

Z roku 2022 už sice máme měsíc za sebou, většina je však pořád před námi, a tak není pozdě na to stanovit si výzvy či si říct nějaké ty rady. Každý z nás totiž chce, aby byl tento rok co nejlepší, a to se samozřejmě týká i sexu! S novým rokem je tu šance pozvednout své sexuální zážitky na novou úroveň. Jak toho dosáhnout? Tak třeba pomocí těchto 5 věcí, kterým byste v novém roce měli zaručeně dát šanci:

1. Věnujte více času předehře – Když ji budete dělat správně, může být předehra lepší než samotný sex. Stačí ukázat svou něžnost, trpělivost a pořádně naslouchat svému protějšku. Ten se vám pak jistě za dobře odvedenou práci náležitě odmění.

2. Častější orální sex – Ano, to platí pro obě pohlaví. Ženy nikdy nemůžou mít „dost“ orálního sexu a také pánové jsou rádi, když si holka hraje s jejich nádobíčkem. Takže se vůbec nebojte na téhle aktivitě přidat. Pořádný orál je totiž základem žhavého a vášnivého sexu.

3. Mluvte sprostě – Ne, během sexuální hrátek vážně není důvod hrát si na stydlivku. A to platí jak pro ženy, tak pro muže. Lidé často podceňují sílu sprostých slovíček v posteli, proto byste jim měli dát obzvlášť letos šanci. Nebojte se tak svého partnera v rámci intimností počastovat i nějaký sprostým označením. On se rozhodně neurazí, spíš ho to ještě víc rozpálí.

4. Zkoušejte nové věci – Rutina je největším zabijákem sexu a vy přeci nechcete letos přijít o nespočet sexuálních zážitků, že ne? Existuje tolik, TOLIK sexuálních poloh, že je zatracená škoda mít sex pořád v té samé. Vyzkoušejte nové pozice, praktiky, experimentujte na neotřelých místech a nebojte se do hry zapojit také sexuální hračky!

5. Více komunikujte – A nejenom to. Hlavně více poslouchejte. Ať vám protějšek sám poví, co má v posteli rád, co se mu líbí, a co byste měli dělat. A vy jako správný posluchač splníte tato přání do puntíku splníte.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Nový rok sex tipy 2022 předehra polohy

Přečtěte si také