návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: 5 signálů, že s vámi chlap chce mít vážný vztah! Jak poznáte, že už nejde jen o nezávazný sex?

Jak poznáte, že nezávazné blbnutí možná přerůstá ve velkou lásku?
Vydáno: 12.10.2019
5 signálů, že s vámi chlap chce mít vážný vztah
Autor: istock.com 5 signálů, že s vámi chlap chce mít vážný vztah

Možná mu dělá potíže vyslovit, že jste pár ve vážném vztahu. Ale podle některých signálů naprosto bezpečně poznáte, že v jeho životě hrajete důležitější roli, než je sám sobě ochoten přiznat. Tohle je 5 zaručených věcí, podle nichž poznáte, že už to kluk s vámi myslí vážně.

Pustil vás do svého doupěte – Moc se nerozhlížejte, nic nekritizujte a ne, abyste hned začala zalévat kytky! Fakt, že vás muž pustil na své soukromé území, je jednoznačné znamení, že jste víc, než jen přechodná známost. Využijte situace a vyptávejte se na jeho život přes věci, které kolem sebe vidíte.

Představil vás přátelům – Motivace je jednoznačná. Chce se pochlubit a dává světu najevo, že k němu patříte. Představit partnerku přátelům je pro mnoho mužů důležitější krok, než přivést ji na bábovku a čaj k rodičům!

Začal říkat MY – To není samozřejmost! Jestliže říká cokoliv jako „Kam pojedeme příští víkend?“ a podobné věty, je jasné, že jste zadaná a máte přítele! Tenhle jev má daleko větší vážnost, než když muž řekne: „Miluji tě.“ Podle výzkumu Massachusetts Institute of Technology muži sice řeknou v 70 % ikonické "Miluji tě" dřív, než ženy. Ale obvykle protože mají pocit, že se to od nich očekává. O vyznání lásky v průměru přemýšlejí o 42 dní dřív, než ženy!

Vzdal by se něčeho, na co se těší – Cítíte, že kdybyste opravdu chtěla, nepůjde na svůj obligátní čtvrteční fotbálek s kamarády? Pak máte vyhráno, miluje vás a jste pár. Není snad ale potřeba zdůrazňovat, že přesně to byste chtít neměla a mnohem větší šance na trvalý vztah máte v případě, že ponecháte partnerovi volnost. A sobě také!

Stará se o vás – Neutekl, ani když jste dostala příšernou chřipku a z oslnivé krásky zbyla jen troska. Je připraven se o vás starat a být s vámi nejen ve šťastných, ale i těch horších chvílích.

Rozchod Vztahy

ODHALENO: Tohle jsou nejčastější pitomé důvody k hádkám. Vadí vám ve vztahu více prohozené ponožky, nebo prázdný toaleťák?

Proč chodit se samotářem?

ODHALENO: 10 důvodů, proč byste měla chodit se samotářem. V čem jsou lepší než ostatní chlapi?

Článek je zařazen v: vážný vztah , muž , znamení , signály

reklama